Covit 19 asisi cikmis yaptiranlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Covit 19 asisi cikmis yaptiranlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,433 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covit 19 asisi cikmis yaptiranlar
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nefise

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim kalabalık bir yerde çalışıyor canım 5000 kişi var fabrika da daha önce covid geçirdik birde seyahat ediyorum işlerden dolayı o yüzden yaptırmak istiyorum
O size bagli ama hamileler üzerinde deney yapilmamis bu asilarda nasil yan etkisi olacak bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğumdan sonra öneriyorlar ilk üç ay zaten yapmıyorlar zorunlu da değil
Ben dogum yapana kadar zorunlu olmaz ins bana kalsa hic yaptirmak istemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde çıkmış yaptırmicam surda 70 günüm var sağ sağlım bı kucağıma alım yavrumu ona göre sonra bakicam zaten bı yere gittiğim yok. Eşim oldu aşı onda yan etki oldu korktum bide hamile olduğum için müdahale edemezler o yüzden ben düşünmüyorum aşıyı
Ayni sekilde bende dusunmuyorum emzirenler icin asi sorun olur mu acaba

A

Aidin

Guest
Acil kullanım izini olmayan ruhsatsız aşı faz 3 çalışmasını kendi bedenim ve bebeğimin üzerinde asla yaptırmam yaptırabilrsin diyen doktorlar 3-5 yıl içindeki etkilerini biliyor mu acaba Asla yaptırılmamalı

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Yaptırmayın kızlar yaptıranlar hep şikayetçi baş ağrısı vücutda halsizlik felan yapıyomuş normal birinde böyle yapıyorsa biz hamileleri düşünemiyorum
Okadarda degil zaten havalar sicak bide piskolojik olarak asi olduktan sonra oyle dusunenlerde oluyor bizde her kez oldu hic bir yan etkisi yok ama hamilelerde bilemem tabi benimde yeni siram gelmis ama yurtdisindayim surda 2ayim kaldi dogumdan sonra insallah yaptracagim

Tüm sayfalar yüklendi.