Covit oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melek80 tarafından oluşturulan Covit oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,929 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covit oldum
Konbuyu başlatan Melek80
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suden.az

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
İki doz aşımı olmama rağmen bir hafta sonra covid oldum sinovac olmayın biontek olun hiç bi koruyuculuğu yok

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk dozumu yaptırdım biontech aşısı şimdi de ikinci dozu olacağım bu pazartesi ve 1 sene önce de kovid19 hafif geçirmiştim zaten aşı olduktan sonra 2 veya 3 hafta içerisinde etkisi oluyormuş

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
İki doz aşımı olmama rağmen bir hafta sonra covid oldum sinovac olmayın biontek olun hiç bi koruyuculuğu yok
Öncelikle geçmiş olsun canım Allah şifa versin evet Biontench daha etkili fakat aşı vurulunca covid olmayacaksın diye birşey yok ben aşı oldum covid bulaşmaz demeyin yani sadece aşı covidi ağır geçirmenizi önleyecektir korunmaya devam edeceğiz yani

S

Semanurbm

Guest
Iki Aşıda covidi tam olarak engellemiyor sadece birazdaha hafif geçirmenizi sağlıyor, cok gecmis olsun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım bi an önce atlatırsın inşallah 🙏 aşılar olmanı engellemiyor zaten daha hafif atlatmana yardımcı oluyor. Su çiçeği, kızamık gibi düşün zamanında onlar da ölümcül hastalıklardı artık aşılarını oluyoruz yine oluyoruz ama çok hafif atlatıyoruz. Aşı olunduğu için maske mesafe kurallarını unutmaya başladı insanlar artışta ki önemli etkenlerden biri de o🤷‍♀️

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun doktorlar bionteki onermiyorlar bu biraz daha ağır bir asi oldugu için kaç tane doktora sormama rağmen bana tek dedikleri sinovac oldu daha hafif olduğu için tanı bilemem her doktorun görüşü farklı olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar