Daha once anne olan arkadaslar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde pervinkubra8 tarafından oluşturulan Daha once anne olan arkadaslar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,358 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Daha once anne olan arkadaslar
Konbuyu başlatan pervinkubra8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan pervinkubra8

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 4 bucuk yaşında kizimi birden bire oksuruk krizi tuttu tam 1 saatir oksuruyor hiriltisda var 1 haftadir ilac kullaniyorm birden kotulesti oksurugu ne keser yardımcı olurumusunz kiz nefes alamiyor oksurukten

K

Kamer

Guest
Arkadaslar 4 bucuk yaşında kizimi birden bire oksuruk krizi tuttu tam 1 saatir oksuruyor hiriltisda var 1 haftadir ilac kullaniyorm birden kotulesti oksurugu ne keser yardımcı olurumusunz kiz nefes alamiyor oksurukten
Kara turp u oyun , oyuk kısmına bal dökün biraz ve bir bardağın üstüne koyun altından da birazcık keserseniz bal belli bir süre sonra sıvı olarak bardaga akar , o kısmı sabah akşam içirin , benim oğluma iyi gelmişti bu durumda , çok geçmiş olsun 🙏

B

Betül

Guest
Gecmis olsun sizde ise yarar mi bilmiyorum ama benim kizim da 3 yasinda oksuruk baslayinca hemen cevizin icindeki zarini suda biraz kaynatip o suyu iciriyorum hemen fayda ediyo cogalmadan atlatmis oluyoruz.

Z

Zynp33

Guest
Benim oglum da bazen öyle oluyor ben Bi tatlı kaşığı pekmezi ve yarım çay kaşığı karabiberi yarım çay bardağı sıcak suyla karıştırıp ılık şekilde iciriyorum anında rahatlatıyor göğsüne de zeytin yağı sürüyorum

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Gecmis olsun ihlamur iyi gelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmis olsun ihlamur iyi gelir
Ama ilerlerse doktora goturun ciğerlerine inmistir belki

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Icmiyor ihlamur neler yapym icmiyor gecen hafta sali günü goturdum doktor ilac verdi 1 torba antipyotikte verdi tam iylesti dedim oksurugu gecti gece kriz yassdi sukur balli sut iyi geldi kndine geldi heen uyudu zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar