Dayanamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Dayanamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,642 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Dayanamıyorum
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim ıslah etsin diyecek birşey bulamıyorum inan kuzum Allah'ım eşine hidayet versin inşallah🤲🏻🤲🏻🙄

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Amin hülyam amin🤲🏻
Canını sıkma birtanem git kaynanla konuş kayinvalidenle oğullarına çeki düzen versinler psikopat neler diyor neler düşünüyor uğraşmak zorunda değilsin Allah'ım yuvana huzur versin rabbim kimsenim yuvasına huzursuzluk vermesin inşallah ailenim yanına git süründür senden bidaha bu dünyaya gelmez kuzum benim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok canım eşimi kıskandırma gibi bir niyetim yok olmadı olamazdı Çünkü şimdi huyunu biliyorum yani o onu kıskandırma gibi bir çabam da yok bilmiyorum yapısı mı böyle huyumu böyle psikolojik mi anlamıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum Benim aklıma da bu geliyor ya Yaşı büyük ama hani Yaşını göstermeyen tiplerden bilmiyorum bu kadar sorun olacağını bilseydim asla Evlenmezdim

Eve gelmesini bekliyorum konuşacağım artık yeter artık tak etti

Amin canım amin böyle kocalara akıl fikir versin

Vallahi canım o kadar güzel söyledin ki ama ben kendimden eminim yani Hepimiz Allah korkusu olan insanlar asla öyle bir şey olamaz Rabb'imin kızı fikir versin

Ah canım benim Ne kıyametler koptu da fayda etmedi bunda hiç fayda etmez

Messenger Instagram'a falan yok WhatsApp'ı var günahı onun boynuna bana ve oğluna bunu yapıyorsa öteki dünyada o hesap verecek
Konuş canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar bu mesajı yazarken gözyaşları için de yazıyorum Dayanamıyorum artık Affedersiniz birkaç gün önce lekelenmem vardı Ben de bugün lekelenmem olmayınca gusül abdesti alma gereği duydum Bugün pazar olduğu için Eşim de evdeydi Bizim banyo küçük olduğu için biz banyo kapısını örtmüyoruz işim sürekli banyonun kapısına gidip gelip bana bakıyordu bana da dedi ki sen ne abdesti alıyorsun Ben de dedim ki gusül abdesti alıyorum Her neyse çıktıktan sonra banyodan Hem hastayım diyorsun hem de gusül abdesti alıyorsun sen ne ara cünüp et oldun dedi Ben de dedim ki sen ne diyorsun dedim Dedim iki gündür lekelenmem olmadığı için dedim ben de gusül abdesti alma gereği duydum Yani sürekli bana şüpheyle yaklaşıyor inşaat işinde çalışıyor meğersem işi erken biteceği gün bana söylemedi Ben de oğlumla evde oturuyorum pat diye birisi içeri girdi tabii ki de korktum Ben eşim Bu saatte eve gelmez yani işi erken bitecek yani sürekli bir baskı yapmak istiyor Sürekli benden şüphe duyuyor Yani artık Kaldıramıyorum y
Eşim bana öyle bir imada bulunacak bende yanında kalacam çocuğumu da alıp anne evine giderdim. Burnu sürtsün biraz bulunduğu itham çok ağır.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kızlar bu mesajı yazarken gözyaşları için de yazıyorum Dayanamıyorum artık Affedersiniz birkaç gün önce lekelenmem vardı Ben de bugün lekelenmem olmayınca gusül abdesti alma gereği duydum Bugün pazar olduğu için Eşim de evdeydi Bizim banyo küçük olduğu için biz banyo kapısını örtmüyoruz işim sürekli banyonun kapısına gidip gelip bana bakıyordu bana da dedi ki sen ne abdesti alıyorsun Ben de dedim ki gusül abdesti alıyorum Her neyse çıktıktan sonra banyodan Hem hastayım diyorsun hem de gusül abdesti alıyorsun sen ne ara cünüp et oldun dedi Ben de dedim ki sen ne diyorsun dedim Dedim iki gündür lekelenmem olmadığı için dedim ben de gusül abdesti alma gereği duydum Yani sürekli bana şüpheyle yaklaşıyor inşaat işinde çalışıyor meğersem işi erken biteceği gün bana söylemedi Ben de oğlumla evde oturuyorum pat diye birisi içeri girdi tabii ki de korktum Ben eşim Bu saatte eve gelmez yani işi erken bitecek yani sürekli bir baskı yapmak istiyor Sürekli benden şüphe duyuyor Yani artık Kaldıramıyorum y
Canim eşinin düşünce yapısı çok kötü bunu koynunda yattığı kadına dile getirmesi bırak düşünmesi dahi çok yanlış. Evliliğin en önemli temeli güven güven yoksa o evlilik bitmiştir. Kimsenin seni böyle iğrenç itahamlarda bulundurmasina musaede etme git eşinin ailesi ile konuş namusunuza dil uzatıyor oğlumuz de alsınlar konuşsunlar oğullarını ve sunuda soylucem eğer ki bir insan bir insandan şüphe duyuyorsa o insan yapıyor ki bazı şeyler acaba karsimdakida bana yapıyormu diye korku sariyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canim eşinin düşünce yapısı çok kötü bunu koynunda yattığı kadına dile getirmesi bırak düşünmesi dahi çok yanlış. Evliliğin en önemli temeli güven güven yoksa o evlilik bitmiştir. Kimsenin seni böyle iğrenç itahamlarda bulundurmasina musaede etme git eşinin ailesi ile konuş namusunuza dil uzatıyor oğlumuz de alsınlar konuşsunlar oğullarını ve sunuda soylucem eğer ki bir insan bir insandan şüphe duyuyorsa o insan yapıyor ki bazı şeyler acaba karsimdakida bana yapıyormu diye korku sariyor
Beniö gibi düşünen biri daha zaten durduk yere şüphe etmedi imada bulunması çok saçma

Tüm sayfalar yüklendi.