Dayanamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Dayanamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,638 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Dayanamıyorum
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hatırlamıyorum tam ama küçük bir yerden gelmişti çocuk galiba.Sevmiş demek ne yapsın yoksa o yürek sıkıntısına katlanmak kolay değildir sürekli sevgilm nerede ne yapıyor kimle konuşuyor falan düşünmek.Bi de aylarca kıza üzülmüştüm yazık hapis hayatı yaşıyor diye 😅 İçinden playboy çıktı valla, her insanın sınavı farklı işte kiminin libidosu yüksek oluyor onunla sınanıyor 🫣 bana sorsan ben eşimin nazını niyazını zor çekiyorum bi de adam adam hiiç sıralayamam bazılarına rahat batıyor herhalde
Ahahaha benim kocam da bana der bunu şaka yollu laf deyince ben senin tribime zor katlanıyorum hiç başımı belaya sokamam der😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin hülyam amin🤲🏻
Adına çok üzüldüm gerçekten canım erkekler herşeyi incelemese olmuyor niye soruyor ki sende duş alıyorum deseydin cnm bilemedim yaa bnmki hiç karışmaz bn dakika başı duş alırım sabah akşam canım her sıkıldığında sadece eşim kışın çok yapma hasta olursun diyor seninki bayağı abartmış bana öyle dese konuşmam bile ciddi de olsa şaka da hiç hoş bir şey değil gerçekten birde hep aradaki yaş farkı her zaman her şeyde sorun oluyor bu bir gerçek ne yazık ki bazı erkeklere ne desende onlar anlamak istediğini anlar sende söyle bana böyle sözler ve böyle ima da bulunursan birdaha giderim de gerçi öyle desende suçu vardı gitti der ay ne değişikler Allah yardımcın olsun canim inşallah ya

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yani Ayşegül kendimden eminim yani Hepimiz Allah korkusu olan insanlarız nasıl evliyken bir insana bakabilirim ki eşim varken ilmiyorum Aramızda 12-13 yaş fark var yaş bakımından acaba o yüzden böyle yapıyor Yani ben 27 yaşındayım O da hemen hemen 39-40 yaşında Bu yüzden mi böyle yapıyor İnan bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım asla asla asla asla yani böyle bir şey olamaz bekarlıkta Her şey olmuş bitmiştir ama evliyken bütün defterler kapanmıştır hepimiz de Allah korkusu olan insanlarız Nasıl böyle bir şey yapalım nasıl evladını gözünün içine baka baka eşim varken başkasıyla konuşabilirim psikolojik olarak mı yani bilmiyorum farklı bir insan Yani üst üste iki gün her gün banyo yapayım 2 gün neden her gün duş alıyorsun der Yani bilmiyorum 5 senedir böyle bilmiyorum Ömür geçecek mi beraber yaşlanacak mıyız hiç bilmiyorum yani Bazen diyorum ki yani Eskiden diyordum Allah'ım canımı al kurtulayım artık canımı da al da diyemiyorum Çünkü bir evladım var
Canım ya üzme kendini lütfen 🙄🙄yanlış anlamıştır .olabilir canım belkide yaşı büyüktür diye seni kiskaniyo olabilir.bazen erkekler böyle saçma dusunebiliyolar bunun için canını sıkma bence

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya üzme kendini lütfen 🙄🙄yanlış anlamıştır .olabilir canım belkide yaşı büyüktür diye seni kiskaniyo olabilir.bazen erkekler böyle saçma dusunebiliyolar bunun için canını sıkma bence
Alyam İnan üzülmek insanın elinde değil saçma sapan düşünceli bir eş evli olmak insana psikolojisini bozuyor

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Adına çok üzüldüm gerçekten canım erkekler herşeyi incelemese olmuyor niye soruyor ki sende duş alıyorum deseydin cnm bilemedim yaa bnmki hiç karışmaz bn dakika başı duş alırım sabah akşam canım her sıkıldığında sadece eşim kışın çok yapma hasta olursun diyor seninki bayağı abartmış bana öyle dese konuşmam bile ciddi de olsa şaka da hiç hoş bir şey değil gerçekten birde hep aradaki yaş farkı her zaman her şeyde sorun oluyor bu bir gerçek ne yazık ki bazı erkeklere ne desende onlar anlamak istediğini anlar sende söyle bana böyle sözler ve böyle ima da bulunursan birdaha giderim de gerçi öyle desende suçu vardı gitti der ay ne değişikler Allah yardımcın olsun canim inşallah ya
Yani yaş farkı bu kadar sorun olacağını bilseydim asla ama asla evet demezdim evlenmezdim Rabbim akıl fikir versin

Konuştun mu kuuzm ne yaptın
Konuşmadım Ayşenur canım benim çok zoruma gitti Şu an acayip şekilde ona karşı kinim var kendisi konuşuyor ama ben konuşmuyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yani yaş farkı bu kadar sorun olacağını bilseydim asla ama asla evet demezdim evlenmezdim Rabbim akıl fikir versin

Konuşmadım Ayşenur canım benim çok zoruma gitti Şu an acayip şekilde ona karşı kinim var kendisi konuşuyor ama ben konuşmuyorum
Amin amin amin inşallah canım benim inşallah 🤲 kuzu burda da senin gibi olan var kız eşiyle gezmek istiyor ama yok eski zaaman adamı eşi kalas gibi kaynana kynbaba da beraber yaşıyor aslında eski evlerine kız gelin geldi benden önce eşi de yeni ev yaptı yine beraberler kız ne kötü gerçekten ya özel yok bir şey yok başbaşa gezmeye asla çıkmamışkar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar