Demir hapı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Demir hapı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,716 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Demir hapı
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Deneyecem bazen gece uyuyamıyorum mide bulantısından çıkarmıyorum sadece bulanıyor mahvoldum, 😐
Ben 32 hastalığım gebeliğimin ilk ayından bu aya hep mide bulantısı yaşadım demir ilacını da ilk içtiğimde müthiş mide ağrısı yaşadım sonrasında dr danıştım primal dr yazdı o olmasa yaşayamam sanırım gece yatmadan önce içiyorum hem rahat uykuya dalıyorum hemde mide bulantımı kesiyor demir ilacını da gece 1 tane içiyorum onunla beraber mide problemi yaşamıyorum.

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Ben 32 hastalığım gebeliğimin ilk ayından bu aya hep mide bulantısı yaşadım demir ilacını da ilk içtiğimde müthiş mide ağrısı yaşadım sonrasında dr danıştım primal dr yazdı o olmasa yaşayamam sanırım gece yatmadan önce içiyorum hem rahat uykuya dalıyorum hemde mide bulantımı kesiyor demir ilacını da gece 1 tane içiyorum onunla beraber mide problemi yaşamıyorum.
Anladım canım teşekkür ederim herkese bilgiler için 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar