Sorum var Demir ilacı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Demir ilacı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 652 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Demir ilacı
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler bir kaç gündür demir ilacı kullanıyoruz sağlık ocağının verdiği bebeğim 4 buçuk aylık tuvaletinde böyle siyahlarda var sizce kullanmaya devam etmelimiyim ilacı
sağlık ocağı ferrum damla mı verdi? ferrum kaka rengini değiştiriyor malesef endişe etmene gerek yok. bizi kabız yaptı ferrum, birkaç gün takip et sen de bebişini tabi ferrum kullanıyor isen😌

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler bir kaç gündür demir ilacı kullanıyoruz sağlık ocağının verdiği bebeğim 4 buçuk aylık tuvaletinde böyle siyahlarda var sizce kullanmaya devam etmelimiyim ilacı
Ben de kan ilacı kullandım hamileliğimin bir döneminde doktor eğer tuvaletim siyah olursa korkmam gerektiğini söyledi yani normal. Ve ayıptır söylemesi bir dönem gerçekten komple siyahtı resmen. Ayrıca yavrum doktorun verdiyse kullan burda birinin hayır bırak demesiyle sakın doktorun dediklerini ihmal etme. Bebek sağlığı eski karı laflarından daha önemli. Bir şey içine yatmazsa sana en iyi cevabı yine doktorun verir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar