Demir kan hapı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Demir kan hapı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,756 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Demir kan hapı
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Sensey

Kayıtlı Üye
rank
Benim kullandığımda da sabah ac karnına 1 saat bisey yenilmez yazıyor öyle yapıyorum
Bende de öyle yazıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana 2adet verdi canım biri aç ama çay kahve peynir yumurta yok ama aç derken yutup hemen biseyler yiyorum bide tok karnına demir karşımı folik asit karışımı var onu da kahvaltı sonrası tok içiyorum
Hii anladım teşekkürler

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Demir ilacı oral sıvı flakon kullaniyorum bulantı olmuyor canım hap formu belkide ağır geliyordur sana , kac haftalikti
Canim daha baslamadim icmeye bn suan 20+4um

Bulandırmiyor tok karnına içersin erir gider
Tamam ozmn

Bulantı çok okuyorsa Dr ye söyle ilacı değiştirir canım. Yalnız demir ilacını c vitamini içeren şeylerle mandalina portakal kivi az limon gibi şeylerden sonra yada önce alırsan emilimi 6 kat artıyor bilgin olsun süt ve süt ürünlerinden hemen sonra alma o zaman da emilimi düşüyor çok faydasi olmuyor
Tesekurler canim bilmiodum😚

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kullniyim ozmn canim☺

S>kınti olmz dimi
Ben bı açlık içiyorum migdem bulanmasin diye hemen küçük bı atıştırmalıklar hazırlıyorum kendime o zaman bulanmiyo bişey olmaz canim bide tok karnına vermiş doktor içinde folik asit b12var bide demir onu tok içiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar