Deneyimli anneler yine yardımınıza ihtiyacım var 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Deneyimli anneler yine yardımınıza ihtiyacım var 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 802 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Deneyimli anneler yine yardımınıza ihtiyacım var 😔
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı akşamlar tekrar ben. 10 günlük oğlumdan hırıltılar geliyo göğsünden nefes alırken sanki horluyomuş gibi bu normal mi. Yoksa ev ahalisini ayağa kaldırıp acile gitmelimiyim?
Normal canim endişe erme benim oğlum 4 aylık arada öyle hala nefes alır doktora bile götürdüm ciğerleri suanlik temiz sıkıntı yok annesi demişlerdi hatta 5 6 gün sonra yeniden genel muayeneye giturecem bakalım ama normal burunları küçük olduğu için öyle sesler gelmesi seni korkutmasın o hiritlti sadece burnunda var ciğerlerin de sıkıntı yoktur endişe etme

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Normal canim endişe erme benim oğlum 4 aylık arada öyle hala nefes alır doktora bile götürdüm ciğerleri suanlik temiz sıkıntı yok annesi demişlerdi hatta 5 6 gün sonra yeniden genel muayeneye giturecem bakalım ama normal burunları küçük olduğu için öyle sesler gelmesi seni korkutmasın o hiritlti sadece burnunda var ciğerlerin de sıkıntı yoktur endişe etme
İnşallah yoktur bide bugun banyo yaptı ondan da korktum biraz 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar