Deneyimli anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Deneyimli anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 953 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Deneyimli anneler
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Sağ ol canım bir de basinin arkasında kırmızılık var doktora başının üst kısmında vardı doktor normal dedi ama arkasındaki gormedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağ ol canm
Evet evet benim iki çocukta da o kırmızılık vardı zamanla kendiliğinde geçiyor zaten önemli birşey değil yani.

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Sağ ol canım bir de basinin arkasında kırmızılık var doktora başının üst kısmında vardı doktor normal dedi ama arkasındaki gormedi

Sağ ol canm
Kız işte anne olunca en ufak seyi bile dert ediyoruz ☺️halbuki o sivilce gibiler basın arkadaki kızartılar bunlar her bebekte görürlür hemen hemen. Bnm 3ünde de oldu bunlar 2 3 aylıkda sivilceler 5 6 aylıkta da kızartılar geciiip gidio. Ama biz her seyi dert edip kendimize sorun cıkarıyoruz ☺️☺️☺️

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kız işte anne olunca en ufak seyi bile dert ediyoruz ☺️halbuki o sivilce gibiler basın arkadaki kızartılar bunlar her bebekte görürlür hemen hemen. Bnm 3ünde de oldu bunlar 2 3 aylıkda sivilceler 5 6 aylıkta da kızartılar geciiip gidio. Ama biz her seyi dert edip kendimize sorun cıkarıyoruz ☺️☺️☺️
Aynn öyle anne olmak yaşayarak öğreniliyor

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 8 yaşında hala alnı ve ensesindeki kızarıklık duruyor bişeye sinirlendin ağlasın kıpkırmızı oluyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 8 yaşında hala alnı ve ensesindeki kızarıklık duruyor bişeye sinirlendin ağlasın kıpkırmızı oluyor
Çok inatciyiz sorma birde sinir var sorma

Canım çok öpmeyi yün elbise giydirme Bi süre birde çamaşırlarını makinayı atınca birkere de durulamaya alıp deterjan kokusunu alsın
Yünlü giydirmiyorum sadece el örmesi batraniye ortuyorum uzerine

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
O doğum lekesidir canım brnm de oplumun kızımın poposunda var öyle kırmızı leke. Bnm dediklerim basın arakasındaki leke. Hani emzirirken kolumuz grliyor ya bebeklerin basının altına işte o yüzden oluyor onlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar