Depend

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Depend başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,569 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Depend
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilkinde yetişkin bezi almıştık şimdi depend falan al dediler bazı yorumlarda ürün abartılıyor ince sızdırıyor diyorlar sizce hangisini almalıyım?

G 🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Bende depend aldım doğum çantama koydum. Ama tam aksine bende iyi ve kullanışlı olduğunu duymuştum

G 🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Evet iyi yorumlarıda fazla ama kanama çok olabiliyormuş bazılarında o zaman depend işe yaramıyor diyorlar bilemedim
Giyilebilir tarzda olması sızıntıyı önlüyor diye duymuştum. Aldım fakat kullanmadım bende. Şüpheye düştüm şuan. Kime önce kullanmak nasip olursa diğerini bilgilendirsin artık 😂

AysEmre

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilkinde yetişkin bezi almıştık şimdi depend falan al dediler bazı yorumlarda ürün abartılıyor ince sızdırıyor diyorlar sizce hangisini almalıyım?
Bende ilk hamileligimde yetişkin bezi almistim, simdi depend aldim cok ovduler dependi, inşallah memnun kalirim

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim ben cirtcirtli olanlardan aldım nolur nolmaz diye dogumum normal olacak ama olur ya bir aksilik olurda sezeryan e alinirsam kilot gibi olan bezler yaranın üzerine gelcegi için iltihap kapma oranı daha yuksekmis bide normal doğumdan sonra da gelip kanama falan nasıl diye kontrol yapiliyo ya daha iyi oluyo diye onu aldım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar