Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,937 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar biliyorsunuz depremden sonra hamileyim kalacak da yer yok diye Bursa'ya gitmiştik doğum oldu bebeğim masallah bir aylığı geçti dün gece Malatya'ya döndük bizde herşey aynı o zamanki gibi virane gibi evler yıkılmış öyle duruyor çocuğuna elinle dokunsan çökecek gibi çoğu yerde hiç sokak lambası bile yanmıyor şükür bizim orada yanıyor da çocuğumu korkmaz Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah ben eskisi giremezsem merak etmeyin burda herşey çok sıkıntılı bugün konteynerimizi temizlicz odasına yatağımı koyarım elektrik su kanalizasyon onlar yapılacak evden çıkan esylar düzeltilip toplanacak o can havliyle Karman corman çıktı hepsi bana ve çocuklarıma dua edin herşey az da olsa yoluna girsin Bursa sıcaktı burası soğuk inşallah hasta olmazlar da ve bu zamana kadar soran yardımcı olan herkesten Allah razı olsun inşallah 💕
Canım benim en kısa zamanda herşeyin hallolmasi dileği ile rabbim yardımcıniz olsun bidaha yaşatmasın inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım benim en kısa zamanda herşeyin hallolmasi dileği ile rabbim yardımcıniz olsun bidaha yaşatmasın inşallah
Amin amin inşallah canım benim inşallah çok teşekkür ederim Allah razı 💕 umarım herşey düzelecek 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaaa aman dikkat edin kuzum suan nerde kaliyosun siz
Konteyner de cnm kız nasil ses çıktı korkutucuydu Allah'ım yardım etsin inşallah yaa

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin amin inşallah canım benim inşallah çok teşekkür ederim Allah razı 💕 umarım herşey düzelecek 🤲

Konteyner de cnm kız nasil ses çıktı korkutucuydu Allah'ım yardım etsin inşallah yaa
Yaaaa sakin kuzum sakin buralarda öyle yagmur firtina cok fenaydi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Rica ederim canım benim hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim düşünmen yeterli sağolsn 🤗 çok şükür herşey fazlasıyla var fazla olması da ayrı dert ya koyacak yer sıkıntı malatydaki eve koyduk oda doldu daha bir transit araba doldu gitmesi lazım nasıl olacak bilmiyorum inan 😏

Kuzum iki saattr resmen sel gitti gök gürültülü sağanak yağışlı şuan hava nasıl korktk oğlumla bir ses çıkıyor nasıl vArya şimşek çakıyor hava aydınlanıyor Allah sonumuzu hayır etsin inşallah yaaa biran önce evlerimize hayırlısı ile gecebilseydik
Rabbim yardımcın olsun inşallah canm

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Rabbim yardımcın olsun inşallah canm
Amin amin inşallah canım benim 😍 kız resmen sel gitti bugün dolusu ayrı gök gürültülü ay nasıldı şimşek çakıyor bir yere yıldırım düştü öyle bir gök gürülediki konteyner in kapısı açıldı vAlla

Rica ederim canım benim hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah
İnşallah 🥺 buna şükür deyip elimizden geleni yapıyoruz ne yapalım ya

Şartlar çok aşırı kötü kızlar 🥺 etrafımız yarısı yıkık gerisi duran evler mi desen yıkılacak ev mi desen 🥺 bugün yağmurdan 4 yanımız göl oldu resmen zorla bugün banyo yaptım hava soğuktu yağmuru yedim dışarda şuan boğazım ağrıyor inşallah hasta olmam ya çocuklara geçer kötü olur

Son düzenleme:

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz depremden sonra hamileyim kalacak da yer yok diye Bursa'ya gitmiştik doğum oldu bebeğim masallah bir aylığı geçti dün gece Malatya'ya döndük bizde herşey aynı o zamanki gibi virane gibi evler yıkılmış öyle duruyor çocuğuna elinle dokunsan çökecek gibi çoğu yerde hiç sokak lambası bile yanmıyor şükür bizim orada yanıyor da çocuğumu korkmaz Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah ben eskisi giremezsem merak etmeyin burda herşey çok sıkıntılı bugün konteynerimizi temizlicz odasına yatağımı koyarım elektrik su kanalizasyon onlar yapılacak evden çıkan esylar düzeltilip toplanacak o can havliyle Karman corman çıktı hepsi bana ve çocuklarıma dua edin herşey az da olsa yoluna girsin Bursa sıcaktı burası soğuk inşallah hasta olmazlar da ve bu zamana kadar soran yardımcı olan herkesten Allah razı olsun inşallah 💕
Allah yardımcınız olsun canınız sağ ya herşey yoluna girer Allah’ın izniyle

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Amin amin inşallah canım benim 😍 kız resmen sel gitti bugün dolusu ayrı gök gürültülü ay nasıldı şimşek çakıyor bir yere yıldırım düştü öyle bir gök gürülediki konteyner in kapısı açıldı vAlla

İnşallah 🥺 buna şükür deyip elimizden geleni yapıyoruz ne yapalım ya

Şartlar çok aşırı kötü kızlar 🥺 etrafımız yarısı yıkık gerisi duran evler mi desen yıkılacak ev mi desen 🥺 bugün yağmurdan 4 yanımız göl oldu resmen zorla bugün banyo yaptım hava soğuktu yağmuru yedim dışarda şuan boğazım ağrıyor inşallah hasta olmam ya çocuklara geçer kötü olur
Rabbim yardımcınız olsun inşaallah canım kardeşim ya

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Allah yardımcınız olsun canınız sağ ya herşey yoluna girer Allah’ın izniyle
Amin amin inşallah hepinizden Allah razı olsun beni boşverin çocuklarım için dua edin herşey yoluna girsin eskisi gibi olsun herşey yaa

Rabbim yardımcınız olsun inşaallah canım kardeşim ya
Amin inşallah teşekkürler canım bacım Allah razı olsun 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar