Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,936 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Deprem bölgesine Malatya ya Geri Geldik
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Amin amin inşallah hepinizden Allah razı olsun beni boşverin çocuklarım için dua edin herşey yoluna girsin eskisi gibi olsun herşey yaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah teşekkürler canım bacım Allah razı olsun 😘
Rica ederim canım benim ❤️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bizim yerlerimiz evin yanında wifimizi geçen vinç kopartmışti dün aradım bugün geldi bağladılar şükür buda halloldu bnm TV internetli TV plus var bari geceleri izlerim ya çocukta korkmaz bakar TL çekmiyor doğru dürüst barı wifi iyi oldu

Ayy deprem.oldu artçı ama koltukları salldi çok korktum 🥺🥺🥺

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bizim yerlerimiz evin yanında wifimizi geçen vinç kopartmışti dün aradım bugün geldi bağladılar şükür buda halloldu bnm TV internetli TV plus var bari geceleri izlerim ya çocukta korkmaz bakar TL çekmiyor doğru dürüst barı wifi iyi oldu

Ayy deprem.oldu artçı ama koltukları salldi çok korktum 🥺🥺🥺
Şiddetli bir deprem değil inşallah dimi canım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin inşallah canım benim 😍 kız resmen sel gitti bugün dolusu ayrı gök gürültülü ay nasıldı şimşek çakıyor bir yere yıldırım düştü öyle bir gök gürülediki konteyner in kapısı açıldı vAlla

İnşallah 🥺 buna şükür deyip elimizden geleni yapıyoruz ne yapalım ya

Şartlar çok aşırı kötü kızlar 🥺 etrafımız yarısı yıkık gerisi duran evler mi desen yıkılacak ev mi desen 🥺 bugün yağmurdan 4 yanımız göl oldu resmen zorla bugün banyo yaptım hava soğuktu yağmuru yedim dışarda şuan boğazım ağrıyor inşallah hasta olmam ya çocuklara geçer kötü olur
Aynen benim çocuklar evin içinde arkama saklandılar Allah ım sonumuzu hayır etsin inşallah 🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen benim çocuklar evin içinde arkama saklandılar Allah ım sonumuzu hayır etsin inşallah 🤲
Kız çok kötüydü bn korktim çocuklar ne yapsın ya Allah hepimize yardım etsin Malatya hiç iç açıcı değil gerçekten salı fırtınası yağmuru artışı hiç durmuyor

Kıyamam yaa🥺 bzmki de öyle en sevdiği yer malatyaydi şimdi nefret ediyor de çok korkuyo heryer virane gibi 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar