Deprem oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Deprem oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,587 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Deprem oldu
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar eşimin dayısı öldü 🥺🥺 bugün defnettiler😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar kusura bakmayın mesaj atmışsınız cevap veremedim iki gündür toplam 5 saat uyku uyumuşum sersem haldeyim evimize geldik az önce eşimle dönüşümlü uyuyacaz yani uykusuzluktan oluyorum ama uyuyamıyorum korkudan gözümü kapatınca deprem yine olacak sanıyorum psikoloji diye birşey kalmadı bizde küçücük bir seste odumuz kopuyor deprem oldu sanıyoruz gözümüz hep lambalarda çok zor gerçekten yine halimize sonsuz şükürler olsun TV izleyince halime şükrediyorum onların yerinde olabilirdik diyorum çok kötü bir travma 🥺😭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar eşimin dayısı öldü 🥺🥺 bugün defnettiler😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar kusura bakmayın mesaj atmışsınız cevap veremedim iki gündür toplam 5 saat uyku uyumuşum sersem haldeyim evimize geldik az önce eşimle dönüşümlü uyuyacaz yani uykusuzluktan oluyorum ama uyuyamıyorum korkudan gözümü kapatınca deprem yine olacak sanıyorum psikoloji diye birşey kalmadı bizde küçücük bir seste odumuz kopuyor deprem oldu sanıyoruz gözümüz hep lambalarda çok zor gerçekten yine halimize sonsuz şükürler olsun TV izleyince halime şükrediyorum onların yerinde olabilirdik diyorum çok kötü bir travma 🥺😭
Başınız sağolsun sümeyram ama keşke eve girmeseydfiniz kuuzm 🥺🥺. Hala evlere girmeyin diyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.