Deprem oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Deprem oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,586 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Deprem oldu
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşimin dayısı öldü 🥺🥺 bugün defnettiler😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar kusura bakmayın mesaj atmışsınız cevap veremedim iki gündür toplam 5 saat uyku uyumuşum sersem haldeyim evimize geldik az önce eşimle dönüşümlü uyuyacaz yani uykusuzluktan oluyorum ama uyuyamıyorum korkudan gözümü kapatınca deprem yine olacak sanıyorum psikoloji diye birşey kalmadı bizde küçücük bir seste odumuz kopuyor deprem oldu sanıyoruz gözümüz hep lambalarda çok zor gerçekten yine halimize sonsuz şükürler olsun TV izleyince halime şükrediyorum onların yerinde olabilirdik diyorum çok kötü bir travma 🥺😭
Başınız sağolsun canım Rabbim bı daha yaşatmasın inşallah 🤲🥺😪

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Başınız sağolsun sümeyram ama keşke eve girmeseydfiniz kuuzm 🥺🥺. Hala evlere girmeyin diyorlar
Evlere girmeyip napacazcanim hava buz gibi soğuk bugün bir sarsıntı olmadı inşallah olmaz öyle umud ediyoruz dua edin bize🤲🙏🙏

Başınız sağolsun canım Rabbim bı daha yaşatmasın inşallah 🤲🥺😪
Aminn Allah razı olsun bütün vefat edenlere rahmet eylesin Allah'ım 🤲🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evlere girmeyip napacazcanim hava buz gibi soğuk bugün bir sarsıntı olmadı inşallah olmaz öyle umud ediyoruz dua edin bize🤲🙏🙏

Aminn Allah razı olsun bütün vefat edenlere rahmet eylesin Allah'ım 🤲🥺
Ediyoruz kuzum valla hep aklımdasınız hele minik prensesler aklıam geldiçe sürekli dua ediyorum 🥺🤲🏻. Rabbim kabul etsin inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar eşimin dayısı öldü 🥺🥺 bugün defnettiler😭😭

Kızlar kusura bakmayın mesaj atmışsınız cevap veremedim iki gündür toplam 5 saat uyku uyumuşum sersem haldeyim evimize geldik az önce eşimle dönüşümlü uyuyacaz yani uykusuzluktan oluyorum ama uyuyamıyorum korkudan gözümü kapatınca deprem yine olacak sanıyorum psikoloji diye birşey kalmadı bizde küçücük bir seste odumuz kopuyor deprem oldu sanıyoruz gözümüz hep lambalarda çok zor gerçekten yine halimize sonsuz şükürler olsun TV izleyince halime şükrediyorum onların yerinde olabilirdik diyorum çok kötü bir travma 🥺😭
Allah rahmet eylesin inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.