Depremmm kizlarrr😕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Depremmm kizlarrr😕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,274 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Depremmm kizlarrr😕
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum şükür ama evim acayip sallandi 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin birtanem aminnn🙏🙏🤲🤲
İki ay önce deprem oldu herkes korkudan zangir zangir titriyordu . Ama şimdi bakın herkes unuttu depremi herkes eskisi gibi devam ediyor. Bu depremde unutulacak. İnsanlar arlanmiyor Allah burdayım diyor😕

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hmm anladım aynı şiddette dün Hatay'da da olmuştu da o yüzden sordum Allah'ım yardım etsin gerçekten o psikoloji çok kötü hele ki yıkılmış yerler de görüyorsanız o apayri
Yaradanım yar ve yardimcimiz olsun kuzum 🤲🙏🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İki ay önce deprem oldu herkes korkudan zangir zangir titriyordu . Ama şimdi bakın herkes unuttu depremi herkes eskisi gibi devam ediyor. Bu depremde unutulacak. İnsanlar arlanmiyor Allah burdayım diyor😕
Cok doğru konuştun kuzum 2 gun yas tutular sonra unuttular gene aynilar gene mide bulantici seyler gerçekten rabbimden onun yolunda ölmek ve hayirli ölüm istiyorum ve bu insalarda rabbim hidayet versin diyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar