Derdim var kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde pervinkubra8 tarafından oluşturulan Derdim var kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,962 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Derdim var kizlar
Konbuyu başlatan pervinkubra8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dun aksamdan beri hic iyi degilim hamile kaldigimdan bu yana esimin gozu surekli disarda hamile oldugumu ogrendigim zaman 6 cm kisim oldugunu da ogrendim ve doktorum kesinlikle birliktelikten uzak durmami istedi patlarsa benim icin de bebek icinde iyi degil diye ben bunu anlayissiz kocama anlattm anlamdi ona ragmen haftada en az 1 kerede olsa onu mutlu ediyordum ama degmezmis her iki gunde bir baskasiyla konuştuğunu yakaladim dun aksam eve gec geldi yarim saat cok supheci hareketleri vardi bende sokga ciktim oyle onun gelecegi yere dpgru yürüdüm bir de baktim esim disarda otryor telfnla oynuyor ve ben onu isten ciktiktan sonra tam bir saat whatshptan kontrol ediyorm surekli cevrimici biriyle konuşuyor eve geldi telfnu aldim telfnda kadin numaralari bide konusmus ve silmeyi unutmus normal mesajdan gordum ustunr bana saldırıyor yaptgi boku benim ustume atyor sen beni memnun etmiyorsun sende karimisin gibi seyler ben onun icin kendi saglimi dusunmeden ise gittim sadce onun icin hemde market isi ben ne yapayım kizlar lütfen yardimci olun biraz rahatladim size anlatrken az once telfnuna gireym dwdim tekrardan sifresini degistrmis

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Umursama cnm Bi kere yapan Bi daha yapar o yüzden düşün taşın kararını iyi ver bnce

DENİZMAHİRDEWRİM

Kayıtlı Üye
rank
Canm bir yapan bir daha yapar sen onun çocuğuna hamilesin sizin sağlığınızı düşünmeyecekse böyle bir durumda dışarı kaydıysa düzelmez artık böyle de ewlilik yürümez kararını iyi wer we ailen arkandaysa hiç düşünme derim ben ama tabiki karar senin çocuğum için deme huzurauz bir aile ortamında büyümesindense nöylesi emin ol daha sağlıklı olur

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim onu islah etsin seninde yardımcın olsun onunla konuş hem bebek hakkında hemde yuvanız ve geleceğiniz hakkında baktın yok olmuyor eyer ailen sana destek oluyorsa onu süründür aklı başına gelene kadar yok eğer devam edecekse bilki sana olmaz o adam sen kendi ayaklarının üstünde durum bebeğin için savaşmalısın hiç sıkıntı yapma kendine Rabbim kimseyi darda bırakmaz elbet sana yardım eder

Son düzenleme:

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dun aksamdan beri hic iyi degilim hamile kaldigimdan bu yana esimin gozu surekli disarda hamile oldugumu ogrendigim zaman 6 cm kisim oldugunu da ogrendim ve doktorum kesinlikle iliskiden uzak durmami istedi patlarsa benim icin de bebek icinde iyi degil diye ben bunu anlayissiz kocama anlattm anlamdi ona ragmen haftada en az 1 kerede olsa onu mutlu ediyordum ama degmezmis her iki gunde bir baskasiyla konuştuğunu yakaladim dun aksam eve gec geldi yarim saat cok supheci hareketleri vardi bende sokga ciktim oyle onun gelecegi yere dpgru yürüdüm bir de baktim esim disarda otryor telfnla oynuyor ve ben onu isten ciktiktan sonra tam bir saat whatshptan kontrol ediyorm surekli cevrimici biriyle konuşuyor eve geldi telfnu aldim telfnda kadin numaralari bide konusmus ve silmeyi unutmus normal mesajdan gordum ustunr bana saldırıyor yaptgi boku benim ustume atyor sen beni memnun etmiyorsun sende karimisin gibi seyler ben onun icin kendi saglimi dusunmeden ise gittim sadce onun icin hemde market isi ben ne yapayım kizlar lütfen yardimci olun biraz rahatladim size anlatrken az once telfnuna gireym dwdim tekrardan sifresini degistrmis
Çok zor bi durum canm ya bide hamilesin sıkma canını zor biliyorum ama bebeğin için zaten akıllı biri olsa benim çocuğumu taşıyo nasıl böyle davranırım der ama işte ne biliyim ya bu durumda ne denir bilmiyorum ama allah yardımcın olsun çok kötü oldum🙁😔

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Allah yardimcin olsun akli sadece seyinde olan bi adamdan hayir gelmez birliktelik olmadigi icin sende kadinmisin diyen adama adam bile demem yemegi kim yapiyor camasir utu ev isleri ya hepsini gectim karnimda onun canini tasiyosun hicmi kiymeti yok ki hayati tehlikedeyken bile o mutlu olsun diye kendinide bebegide zorda birakiyorsun allah kocani islah etsin seninde yardimcin olsun cok cok uzuldum😔😔

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Yaptm defalarca kizim perisan oldu ailem ikinci hemen yapma dediler cok karsi ciktilar ama oldu hic kimseye birsey de diyemiyorm ailemde madem kocan boyleydi niye yaptn diyecekler
Rabbim onu islah etsin seninde yardımcın olsun onunla konuş hem bebek hakkında hemde yuvanız ve geleceğiniz hakkında baktın yok olmuyor eyer ailen sana destek oluyorsa onu süründür aklı başına gelene kadar yok eğer devam edecekse bilki sana olmaz o adam sen kendi ayaklarının üstünde durum bebeğin için savaşmalısın hiç sıkıntı yapma kendine Rabbim kimseyi darda bırakmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardimcin olsun akli sadece seyinde olan bi adamdan hayir gelmez birliktelik olmadigi icin sende kadinmisin diyen adama adam bile demem yemegi kim yapiyor camasir utu ev isleri ya hepsini gectim karnimda onun canini tasiyosun hicmi kiymeti yok ki hayati tehlikedeyken bile o mutlu olsun diye kendinide bebegide zorda birakiyorsun allah kocani islah etsin seninde yardimcin olsun cok cok uzuldum😔😔
Ama o oyle demiyor iste memnun etmiyorsun beni diyo akli sadce seyde baska birseyde degil benle isini görsün ben onun icin dunyalara bedelim ama isi gorulmesin ne yaparsan yap nankore bos
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama o oyle demiyor iste memnun etmiyorsun beni diyo akli sadce seyde baska birseyde degil benle isini görsün ben onun icin dunyalara bedelim ama isi gorulmesin ne yaparsan yap nankore bos
Çok zor bi durum canm ya bide hamilesin sıkma canını zor biliyorum ama bebeğin için zaten akıllı biri olsa benim çocuğumu taşıyo nasıl böyle davranırım der ama işte ne biliyim ya bu durumda ne denir bilmiyorum ama allah yardımcın olsun çok kötü oldum🙁😔
Umrunda mi sanki kiziyla bile ilgilenmiyordu son zamanlarda surekli elinde telefon okey oynuor kizi gidiyor baba oyun oynayalim kizin yuzune bakmiyor ya yatyor ya telfonda yada disarda arkadaslari ile oynamaya çıkardı yuzumuze bakmiyordu onun istedigi ben ona para getirim ne zamn isterse vereyim yani baska bisi degl

MihribanEbrarin_Annesi

Ebrar ve Eslemin annesi
Mod
rank
Kizlar dun aksamdan beri hic iyi degilim hamile kaldigimdan bu yana esimin gozu surekli disarda hamile oldugumu ogrendigim zaman 6 cm kisim oldugunu da ogrendim ve doktorum kesinlikle iliskiden uzak durmami istedi patlarsa benim icin de bebek icinde iyi degil diye ben bunu anlayissiz kocama anlattm anlamdi ona ragmen haftada en az 1 kerede olsa onu mutlu ediyordum ama degmezmis her iki gunde bir baskasiyla konuştuğunu yakaladim dun aksam eve gec geldi yarim saat cok supheci hareketleri vardi bende sokga ciktim oyle onun gelecegi yere dpgru yürüdüm bir de baktim esim disarda otryor telfnla oynuyor ve ben onu isten ciktiktan sonra tam bir saat whatshptan kontrol ediyorm surekli cevrimici biriyle konuşuyor eve geldi telfnu aldim telfnda kadin numaralari bide konusmus ve silmeyi unutmus normal mesajdan gordum ustunr bana saldırıyor yaptgi boku benim ustume atyor sen beni memnun etmiyorsun sende karimisin gibi seyler ben onun icin kendi saglimi dusunmeden ise gittim sadce onun icin hemde market isi ben ne yapayım kizlar lütfen yardimci olun biraz rahatladim size anlatrken az once telfnuna gireym dwdim tekrardan sifresini degistrmis
Konu başlığızi duzeltirmisniz lütfen

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Okadar üzüldüm ki durumuna ne diyeceğimi bilemiyorum canım Allah yardımcın olsun Allah onu da ıslah etsin diyeceğim de hayat yoldaşı riskli bir durumdayken üstelikte bebeğini tasiyorken bunu yapıyorsa onda vicdan da serefte göremiyorum daha da o adamdan hayır gelmez bide senin kadınlığını sorguluyor ailen arkandaysa asla kendini ezdirme ona gerçi bunu söylemekten de nefret ediyorum ailemizde arkamızda olmazsa biz böylelerine mahkum gibi yaşıyoruz bu dünya kimseye adil davranmıyor iste

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar