Dert ortaklarim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defne tarafından oluşturulan Dert ortaklarim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,916 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dert ortaklarim
Konbuyu başlatan Defne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 melek annesi

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dun kontrole gittim 11+4gunluguz doktor plasenta rahim agzinda rahimde pihti ve kan var katiyen uzun yolculuk iliski uzun sure ayakta durma bisey kaldirip indirme dedi yolculuk yapacaz dedik doktor katiyen hayir plasenta yolda patlarsa hastaneye gidene kadar anne ve bebek ölebilir risli dedi ama kaynanam durmadi bisey olmaz esimde umrunda degil istanbuldan koye gitcez arabayla ve yol 17 saat falan suruyor biktim bu adamin umursamazligindan sanki babamin ewinden getirdim bu cocugu duzguncene oturup konusuyorum boyle boyle olmadi sen git ben kalayim burda bisey olsa ne yapacan falan diye bagiriyor konusmaktanda anlamaz oldu cocugun cinsiyetine taktilar dogumda ogrznecem dedim diye dunya kadar laf saydilar dun doktor esim odadan cikinca bana erkek gibi geldi dedi bende soylememesini istedim soylemedi benimdz icime bi ara kiz sonra erkek dogmustu simdide doktorumu begenmez oldu dogumada memlekette yapacakmisim hic gidemem ama ne yapmaliyim sizce

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dun kontrole gittim 11+4gunluguz doktor plasenta rahim agzinda rahimde pihti ve kan var katiyen uzun yolculuk iliski uzun sure ayakta durma bisey kaldirip indirme dedi yolculuk yapacaz dedik doktor katiyen hayir plasenta yolda patlarsa hastaneye gidene kadar anne ve bebek ölebilir risli dedi ama kaynanam durmadi bisey olmaz esimde umrunda degil istanbuldan koye gitcez arabayla ve yol 17 saat falan suruyor biktim bu adamin umursamazligindan sanki babamin ewinden getirdim bu cocugu duzguncene oturup konusuyorum boyle boyle olmadi sen git ben kalayim burda bisey olsa ne yapacan falan diye bagiriyor konusmaktanda anlamaz oldu cocugun cinsiyetine taktilar dogumda ogrznecem dedim diye dunya kadar laf saydilar dun doktor esim odadan cikinca bana erkek gibi geldi dedi bende soylememesini istedim soylemedi benimdz icime bi ara kiz sonra erkek dogmustu simdide doktorumu begenmez oldu dogumada memlekette yapacakmisim hic gidemem ama ne yapmaliyim sizce
Allahım kocana akıl versin bacim ben urfaya gidecektim doktor git defi birşey olmaz dedi 12 saat ama eşim dedi yol uzun sen rahat etmezsin bebegi düşündü gitmedik cnm Allahım yardımcın olsun

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dun kontrole gittim 11+4gunluguz doktor plasenta rahim agzinda rahimde pihti ve kan var katiyen uzun yolculuk iliski uzun sure ayakta durma bisey kaldirip indirme dedi yolculuk yapacaz dedik doktor katiyen hayir plasenta yolda patlarsa hastaneye gidene kadar anne ve bebek ölebilir risli dedi ama kaynanam durmadi bisey olmaz esimde umrunda degil istanbuldan koye gitcez arabayla ve yol 17 saat falan suruyor biktim bu adamin umursamazligindan sanki babamin ewinden getirdim bu cocugu duzguncene oturup konusuyorum boyle boyle olmadi sen git ben kalayim burda bisey olsa ne yapacan falan diye bagiriyor konusmaktanda anlamaz oldu cocugun cinsiyetine taktilar dogumda ogrznecem dedim diye dunya kadar laf saydilar dun doktor esim odadan cikinca bana erkek gibi geldi dedi bende soylememesini istedim soylemedi benimdz icime bi ara kiz sonra erkek dogmustu simdide doktorumu begenmez oldu dogumada memlekette yapacakmisim hic gidemem ama ne
Seni qozden çıkarmış zaten Anasının kuzusu. Çocuqunu düsünmüyorsa sende ona qöre hareket et nasibi warsa doqar zaten sabim yoksa akıllı eşin anasıyla bir olsunlar bi taraflarna kına yaksınlar. Kusura bakma dik konustum en sinir olduqum durum anası yuzunden esini harcayan beyinsz beyinli insanlar

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Seni qozden çıkarmış zaten Anasının kuzusu. Çocuqunu düsünmüyorsa sende ona qöre hareket et nasibi warsa doqar zaten sabim yoksa akıllı eşin anasıyla bir olsunlar bi taraflarna kına yaksınlar. Kusura bakma dik konustum en sinir olduqum durum anası yuzunden esini harcayan beyinsz beyinli insanlar
Sana katılıyor cnm bir memleket için olurmu hiç kaynanası da vicdansızmış Allah yardım etsin ona

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ah bu kaynanalar yokmu sanki bizler cahil cuhela insanlarız da kendileri her boku biliyolar bide kendileriyle k iyaslamalari yok mu daha bir uyuz oluyorum neymiş eskiden bunlar g ebeyken tarla tapan gezip tarlada dogururmus da bizler çok nazliymisiz burda senin kocanda var hata canim benim anasının lafini dinlemeyecek karim cocugum daha önemli deyip susturcak anasını sende eşine falan desen riskleri bili yosun bişey olursa bebeğe sorumlusu sizsiniz desen daha mi zitlasir acaba ki bilemedim şimdi bacim RABBIM yardimcin olsun insallah esine akıl fikir sana da bol sabırlar versin

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bu durumda olsam gitmem madem annem benden ve bebeğinden daha kıymetli sen git ben gelmiyorum derim hiçte acımaz eşime boyunda eğmem.

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Allahım kocana akıl versin bacim ben urfaya gidecektim doktor git defi birşey olmaz dedi 12 saat ama eşim dedi yol uzun sen rahat etmezsin bebegi düşündü gitmedik cnm Allahım yardımcın olsun
Canim igne ucu kadar dusunmuyor yha aha kac ay oldu birgun elimi karnima koyup konusmadi ilgilenmedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben bu durumda olsam gitmem madem annem benden ve bebeğinden daha kıymetli sen git ben gelmiyorum derim hiçte acımaz eşime boyunda eğmem.
Canim diyorumda iste umrundada degil gorumcemlerde burda ikitane kucuk cocuk var kavga ettirmiyor kapiyi carpip cikiyor

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim diyorumda iste umrundada degil gorumcemlerde burda ikitane kucuk cocuk var kavga ettirmiyor kapiyi carpip cikiyor
Ah bu kaynanalar yokmu sanki bizler cahil cuhela insanlarız da kendileri her boku biliyolar bide kendileriyle k iyaslamalari yok mu daha bir uyuz oluyorum neymiş eskiden bunlar g ebeyken tarla tapan gezip tarlada dogururmus da bizler çok nazliymisiz burda senin kocanda var hata canim benim anasının lafini dinlemeyecek karim cocugum daha önemli deyip susturcak anasını sende eşine falan desen riskleri bili yosun bişey olursa bebeğe sorumlusu sizsiniz desen daha mi zitlasir acaba ki bilemedim şimdi bacim RABBIM yardimcin olsun insallah esine akıl fikir sana da bol sabırlar versin
Dedim bacim dedim cok haklisin o sefer banada esim dedi analarimiz ne zorluklarla dogurmus falan ornek verdi bende iyi analarimizin agzina sicildi diye benimkininde sic dedim ben oylemi dedim diye 3 4 gun konusmadi

Önceden çocugun varmı
Yok canim ilk

Önceden çocugun varmı
Yok canim ilk

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ya böyle adamlara şaşırıyorum madem sende o hüküm yok evlenme başkalarının da günahına girme zaten hep anneci olduğunuz için annende kal evlenip başkalarının hayatını karartma bir insan ne için evlenir evini yuvasın kurmak için çoluk çocuk sahibi olmak için madem ilk sırada anneleriniz var evlenmeyin niye bukadar acımasız oluyorlar anlamıyorum böyle kişiler adamlıktan zerre nasip almamışlar
Üzülme canım Rabbim sana hayırlı bi kapı açsın inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.