Dert ortaklarim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defne tarafından oluşturulan Dert ortaklarim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,944 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dert ortaklarim
Konbuyu başlatan Defne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 melek annesi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin canim konustum az once intarnettende bulup attim senin yasadigini herkes yasadi dedi bende plesantayimi dedim ufladi pufladi ama Rabbim dualarimi kabul etti daha izin alamadi isten insde daha alamaz
Bide bu lafları yok mu sanki bi sen hamilesin bi sen mi çocuk doğuracaksın doğuran nasıl doğurmuş vs vs saçma salak bir sürü laf ederler bide beyin özürlü oluyor bazıları anlamıyor işte canım. İnşallah alamazda gidemezsiniz. Dr bunları söylediğinde o içeride yok muydu?

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Bide bu lafları yok mu sanki bi sen hamilesin bi sen mi çocuk doğuracaksın doğuran nasıl doğurmuş vs vs saçma salak bir sürü laf ederler bide beyin özürlü oluyor bazıları anlamıyor işte canım. İnşallah alamazda gidemezsiniz. Dr bunları söylediğinde o içeride yok muydu?
Oda icerdeydi gorumcemde duydu fazla kafaya takma bisi olmaz diyorlar iste gucum yok cok halsizim yoksa beni hic bir sekilde goturzmez suan bu durumumdan faydalaniyor

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum rabbim yardimcin olsun iyi düşün bebeğin ve senin hayatın bu kadar basit olmamalı sözüm meclisten dışarı ulan anasının kuzusu karısına evladina değer vermeyen gavat (bu laflarım esin gibi olanlara yanlis anlama canim) birincisi biri ne kadar senin karın da olsa o sana rabbimin emaneti ikincisi karnındaki bebek senin canın nasıl bu kadar ihmal olabilirsin diyip alıp eline yaş haydari yermisin yemezmisin diye bi dövmek sonrada anasının yanına postalamak lazım iyi düşün kuzum bu durum da senin canından daha değerli tek şey var oda karnındaki bebeğin gerisi boş rabbim yardimcin olsun dualarımız seninle 😔😔😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar