Dertleşelim mi kızlar 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Dertleşelim mi kızlar 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 697 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dertleşelim mi kızlar 😔
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Biz 39+2 olduk yani 40.haftamızdayız çok yoruldum beklemekten ha şimdi ha bu sancı diye diye kızım gelmiyor buralarda çok okuyorum 36da 37 de 38 de gelenleri bende gelsin istiyorum artık psikolojik olarak iyi değilim yürüyüş yapıyorum squat yapıyorum araştırıyorum herşeyi yapıyorum doktor da inatla 41.haftana kadar beklicem diyor tamam az kaldı 6 gün daha ama çok heyecanlıyım çok korkuyorum çok duygu karışımıyım 😔
5 ay önceki kendimi hatirladim hastanede yatiş yapmişdim ama kizim gelmiyordu aynan boyle canim cok sıklıyordu

Biz 39+2 olduk yani 40.haftamızdayız çok yoruldum beklemekten ha şimdi ha bu sancı diye diye kızım gelmiyor buralarda çok okuyorum 36da 37 de 38 de gelenleri bende gelsin istiyorum artık psikolojik olarak iyi değilim yürüyüş yapıyorum squat yapıyorum araştırıyorum herşeyi yapıyorum doktor da inatla 41.haftana kadar beklicem diyor tamam az kaldı 6 gün daha ama çok heyecanlıyım çok korkuyorum çok duygu karışımıyım 😔
Korkma canım bi bakmışsın sancın gelmiş rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.