Dertleşme 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysem tarafından oluşturulan Dertleşme 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,488 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dertleşme 😭😭
Konbuyu başlatan Aysem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim büyük kuzum ınsallah hayırla Saglıkla bebegıni kucağına alırsın bebegıni 🤲🤲
İnşallah canım benim 🤲
Amin inşallah moralini yüksek tut Allaha tevekkül et selametle kucağına alırsın inşallah
Çok dua ediyorum inşallah bugünleri gülerek hatırlarım🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Açacaksın kuzum Allah'ın izni ile , kötü düşünme bak o günler gelince bu günleri tebessümle anacaksin🤲🏻
İnşallah canım 🤲

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Öncelkle rabbim yardımcınız olsun.. pskljınızı bozmayn lutfen üzmeyn kendinizi bebeğinzde etkilenmesin stres yapmayın.. kan pıhtısı için ilaç iğne verilmedimi bugune kadar.. normalde pıhtı sorunlarıı için iğneler veriyorlar sıkıntı yaşanmasın diye. Rabbm sağlık versn güzelce nasip olsn kucağnza almak...
Benim tek bı rahatsızlık değil hem pıhtı atma riski var hem pıhtılaşmama bikac faktör hastalığının hepsi çıktı malesef tanıyı tam koymadan bişey yapamıyorlar benimde sınavım buymuş inşallah hayırlısı ile kucağıma alırım 🤲

Allahın izniyle öyle olacak
İnşallah 🤲

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biraz uzun olacak ama benim kan hastalığım var geç pihtilasiyor aylardır hastane hastane geziyoruz çoğu yer doğumu yapmıyor her neyse bı yer bulduk hastaligimin tanısını koyacaklarmis günler sonra ilk defa rahat uyudum bugün tahlil sonuçlarım cikti bugün bı baktım sonuçlara göre ani bebek kaybı olabilir yazıyor canm yanıyor ki tarifi yok bu hislerin hepimiz hamileyiz bu mübarek günde ne olur benide dualarınıza katın sağ salim kızıma kavusayim bebeğini sağlıkla kucağına sorunsuz almak Allah'ın bı lütfu başka şeylere üzülüp dert etmeyin inanın değmiyor rabbim kimseyi canıyla kanıyla sinamasin 😭😭
Rabim yardimcin olsun canim sag salamat al qucagina Rabimin mocuzeleri coxdur tawa bile can veren Allahdir rabim komek olsun kiyamam

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar biraz uzun olacak ama benim kan hastalığım var geç pihtilasiyor aylardır hastane hastane geziyoruz çoğu yer doğumu yapmıyor her neyse bı yer bulduk hastaligimin tanısını koyacaklarmis günler sonra ilk defa rahat uyudum bugün tahlil sonuçlarım cikti bugün bı baktım sonuçlara göre ani bebek kaybı olabilir yazıyor canm yanıyor ki tarifi yok bu hislerin hepimiz hamileyiz bu mübarek günde ne olur benide dualarınıza katın sağ salim kızıma kavusayim bebeğini sağlıkla kucağına sorunsuz almak Allah'ın bı lütfu başka şeylere üzülüp dert etmeyin inanın değmiyor rabbim kimseyi canıyla kanıyla sinamasin 😭😭
Canım benm böyle üzülüp daha çok strese sokma bebişi oda üzülüyor hissediyor sağlıkla kavuşun inşallah 🤲🤲🤲💞

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
inşallah kızını sağ salim kucağına alırsın canım sakin kötü düşünme dualarım seninle rabbim biran önce sağlığına kavuşmayı nasip etsin 🙏🌷❣️

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Canım benm böyle üzülüp daha çok strese sokma bebişi oda üzülüyor hissediyor sağlıkla kavuşun inşallah 🤲🤲🤲💞
Sonucu gördüğümden beri hareket ediyor kendini hatirlatiyor hissetmiş oda nefes aldığı her güne binlerce kez şükürler olsun 😢 inşallah sağlıkla kucağıma alıp kokusunu içime cekicem🤲

inşallah kızını sağ salim kucağına alırsın canım sakin kötü düşünme dualarım seninle rabbim biran önce sağlığına kavuşmayı nasip etsin 🙏🌷❣️
Amin canım Allah razı olsun inşallah sağlıkla kızıma kavuşurum 🤲

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sonucu gördüğümden beri hareket ediyor kendini hatirlatiyor hissetmiş oda nefes aldığı her güne binlerce kez şükürler olsun 😢 inşallah sağlıkla kucağıma alıp kokusunu içime cekicem🤲
İnşAllah canım ama böyle yapma lütfen gerçekten bebeğe de zarar sen güzel şeyler düşün aklına böyle şeyler getirme 🤲🤲💞💞

Tüm sayfalar yüklendi.