Dertlesme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Dertlesme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,975 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dertlesme
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cancin

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
ahh ahhh ben ne cicim aylari yaşadim ne yeni evliyim tadini çıkartım dedim benim koca sag olsun 10 seneden beri yemin ederim belki 10 kere gelmemiş babamlara
Vallahi ne diyeceğimi bilmiyorum böyle durumlarda ben daha 3 yıllık evliyim bi 10 yıl devirmeden anlayamam burdaki çoğu kişinin derdini sadece ben eşime ayak uyduruyorum eşimde otomatik olarak Bana uyduruyor mesela annesine gittik tatil dönüşü yolda dedimki kendini yayma 3 4 gün kalıp dönelim ben daralırım dedim öylede yaptı daha 5 gün izni varsı iznim bitiyor dedi döndük evimize keza bende aynı şeyi yaparım her yere birlikte gideriz arkadaş ortamlarımız ortak şekillendi zaten. Ben sadece orda haticenin yazdığını anlamadım demiş ki beni annemlere bırakıyor sadece eve geçeceğimiz gün beni arıyor demiş ya gün diyince sanki bırakıp 2 3 gün ortadan kayboluyormuş gibi anlaşılıyor eğer iş bu kadsr ciddiyse o adamın uyarılması lazım yani 7 aylık evlisin daha karın hamile

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Biliyor musun benim eşim de aynı . Mesela annesini babasını engellemiş bana diyor sende engelle .
keşke benim eşimde öyle dese 😊🤣benimki karnim burnumda oldugu halda git gel yap et hep bunu diyo 😉🤭🤔🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi ne diyeceğimi bilmiyorum böyle durumlarda ben daha 3 yıllık evliyim bi 10 yıl devirmeden anlayamam burdaki çoğu kişinin derdini sadece ben eşime ayak uyduruyorum eşimde otomatik olarak Bana uyduruyor mesela annesine gittik tatil dönüşü yolda dedimki kendini yayma 3 4 gün kalıp dönelim ben daralırım dedim öylede yaptı daha 5 gün izni varsı iznim bitiyor dedi döndük evimize keza bende aynı şeyi yaparım her yere birlikte gideriz arkadaş ortamlarımız ortak şekillendi zaten. Ben sadece orda haticenin yazdığını anlamadım demiş ki beni annemlere bırakıyor sadece eve geçeceğimiz gün beni arıyor demiş ya gün diyince sanki bırakıp 2 3 gün ortadan kayboluyormuş gibi anlaşılıyor eğer iş bu kadsr ciddiyse o adamın uyarılması lazım yani 7 aylık evlisin daha karın hamile
biliyorum senin orada haticeye soyledigini ama onlar daha yeni evli evliligin tadini cikartma zamanlari canim cicim aylari eşinin böyle yapmasi yanliş bir davranis eşi hamile baş ustunde taşimasi lasim sonuçta cocugunu taşiyan hayat arkadasi ama benim burda söyledigim böyle erkekler cok var benim babam bile espiri yaparak diyo eşime 10 seneden beri belki 10 kes gelip cayimizi icmedin diyo bence erkekleri benim yaptigim gibi aliştirmamak lazim herseyi bastan konuşmak lazim

Son düzenleme:

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah içim sıkılıyor daraliyorum aslında altı üstü annemlere gidecem acaba eşime guvenmiyormuyumda kötü hissediyorum dicem ama yapacak adam herturlu yapar
Çok haklısın yapmak isteyen içinde olan her türlü yapıyor balım sen git annenle babanla hasret gider onlarla gez toz eğlen sık dişini Allah sabrınıda verir inşallah zamanla da düzelir inşallah bu durum ben gurbete falan değilim aynı yerde oturuyoruz hem kendi annemle hemde kaynanamla ikisinde çok yakınız ama haftada 1 kere gidiyoruz bende annemi çok özlüyorum yanımda olmasına rağmen annem çalıştığı için sürekli de gidemiyorum eşimde haftada 1 kere gitmeyi tercih ediyor kendi annesine bile

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
keşke benim eşimde öyle dese 😊🤣benimki karnim burnumda oldugu halda git gel yap et hep bunu diyo 😉🤭🤔🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

biliyorum senin orada haticeye soyledigini ama onlar daha yeni evli evliligin tadini cikartma zamanlari canim cicim aylari eşinin böyle yapmasi yanliş bir davranis eşi hamile baş ustunde taşimasi lasim sonuçta cocugunu taşiyan hayat arkadasi ama benim burda söyledigim böyle erkekler cok var benim babam bile espiri yaparak diyo eşime 10 seneden beri belki 10 kes gelip cayimizi icmedin diyo bence erkekleri benim yaptigim gibi aliştirmamak lazim herseyi bastan konuşmak lazim
Aynen ben yaptım işte onu anama babama ne yaparsan aynısı senin için geçerli olur dedim öyle de oluyor

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ben yaptım işte onu anama babama ne yaparsan aynısı senin için geçerli olur dedim öyle de oluyor
eşim bana evlendigimiz zaman dedi benim aileme nasil olursan bende senin ailene öyle olurum dedi ama ben onun ailesine iyiyim ama eşim benim aileme cok mesafeli daha bu 1 2 senedir biraz daha iyi arayip soruyo hastaliklarda falan

Ben evleneli 7 aya girdi normalde eşimle ikimiz adanaliyiz eşimin işinden dolayı Kilis'te oturuyoruz ne zaman Adana'ya gitsek tartışıyoruz çünkü eşim beni annemlere bırakıyor kendisi arkadaşlarla takilacam diyor sadece eve gececegimiz gün beni arıyor şu saatte hazır ol geliyorum gidiyoruz diyor bu durum hoşuma gitmedi icin ben dedim sen git ben gitmicem oda bana aileni anneni özlemedin mi 3vet özledim ama ailemde durumumu görünce canı sıkılıyor napcagimi bilemedim
Canim ben evlendigim ilk zamanlar ayni şeyleri yaşadım ama ben İstanbuldaydım ailem de Osmaniye de eşim sürekli arkadaşlarıyla bulusuyordu ben evde kaliyordum gece gec geliyordu hep tartıştık ama hiçbir faydası olmadı kendimizi yıprattık şu an 8 yıllık evliyim o günler boşuna canımı skmışım diyorum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
eşim bana evlendigimiz zaman dedi benim aileme nasil olursan bende senin ailene öyle olurum dedi ama ben onun ailesine iyiyim ama eşim benim aileme cok mesafeli daha bu 1 2 senedir biraz daha iyi arayip soruyo hastaliklarda falan
Ozaman sende ona onun sözünü hatırlat. Hatırlat ki nerede hata yaptığını bilsin onun anası ana baba da seninkiler yer fıstığı mı

Esrakckknl

Kayıtlı Üye
rank
Ben evleneli 7 aya girdi normalde eşimle ikimiz adanaliyiz eşimin işinden dolayı Kilis'te oturuyoruz ne zaman Adana'ya gitsek tartışıyoruz çünkü eşim beni annemlere bırakıyor kendisi arkadaşlarla takilacam diyor sadece eve gececegimiz gün beni arıyor şu saatte hazır ol geliyorum gidiyoruz diyor bu durum hoşuma gitmedi icin ben dedim sen git ben gitmicem oda bana aileni anneni özlemedin mi 3vet özledim ama ailemde durumumu görünce canı sıkılıyor napcagimi bilemedim
Bende Antep'ten kilise geldin zaten çok sıkıcı bı yer eşinle de bı yere gidince birlikte olalım istiyoruz ama o bile olmuyor

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Yapacak adam kim olursa olsun ve türlü yapar içinde artniyet arsız lanet olasica o duygu varsa bırak çıksın gezsin arkadaşları ile sende ailenle guzel vakit geçirmeye bak her zaman görüşmüyosun sonuçta di mi sende kafa dinle biraz esin bir müddet sonra soguyacak zaten daha yeni evlisiniz alisamamisdir evliliğe belki o yüzden böyledir bizim dugunumuz oldu gelin geldim onların köye beni bıraktı anasının evine saatlerce gitti arkadaşları ile gelmedi geç vakit gelmişti o zamanlar duzelir merak etme sen
İnşallah

Tüm sayfalar yüklendi.