Detaylı ultrason böbrek büyümesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hildem tarafından oluşturulan Detaylı ultrason böbrek büyümesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,470 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason böbrek büyümesi
Konbuyu başlatan Hildem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hildem

Hildem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba
Bebeğimde hafif sağ Böbrek büyümesi olduğunu öğrendim .Başına gelen var mı ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Ultrasonda mi söylendi. Yegenim içinde söylemişlerdi. Doğumdan sonra böyle bi r sorunla karşılaşmadık. İnşallah sizinkide yanilmadir

Hildem

Kayıtlı Üye
rank
Benim büyük kızımda olmuştu ama sonra kendi düzeldi
Ekstra birşey yaptınız mı ? Hamilelikte mi düzeldi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ultrasonda mi söylendi. Yegenim içinde söylemişlerdi. Doğumdan sonra böyle bi r sorunla karşılaşmadık. İnşallah sizinkide yanilmadir
İnşallah.Doktorum hiç sorun etmedi fakat korkuyorum sınır 4 mm iken bizim 4.1 mm çıktı ilerlemesinden korkuyorum

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnm oğlumda böbrek büyümesi vardı doğuma kadar büyüdü böbrekleri

B

Bbb

Guest
Ekstra birşey yaptınız mı ? Hamilelikte mi düzeldi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah.Doktorum hiç sorun etmedi fakat korkuyorum sınır 4 mm iken bizim 4.1 mm çıktı ilerlemesinden korkuyorum
Benim oğlumu doğduktan sonra kobay fareye çevirdiler kaç hastane üniversite gitmediğimiz yer kalmadı. Sonuç normal büyüdükçe düzelecek dedi özel bir hastane. Çok üzüldüm avuç kadar yavrum delik deşik ettiler bişey bulma ümideyle. Panik yapmayın lütfen onun sadece sizin sevginize ve sakinliğinize ihtiyacı var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar