Detayli ultrason fiyatlari ne kadar🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcu34 tarafından oluşturulan Detayli ultrason fiyatlari ne kadar🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,225 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detayli ultrason fiyatlari ne kadar🙏
Konbuyu başlatan Burcu34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Munure

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar detaylı ultrason zamanım geldi ama ben hala randevu alamadım 600 700 TL fiyat çkıyo nereye sorsam çok kararsızım istanbulda yaşayıp ta öneri verebilecek olan varmı?

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar detaylı ultrason zamanım geldi ama ben hala randevu alamadım 600 700 TL fiyat çkıyo nereye sorsam çok kararsızım istanbulda yaşayıp ta öneri verebilecek olan varmı?
Canim zeynep kamil devlette var ama ben perinatoloji ye gittim ve bana istegine gore yaptir ama turkiyede detayli ultrasonu duzgun yapan yok bosuna para verme biz saten detayli ultrasonu hizlandirilmis sekli gibi dedi conta guzel ilgilendi bznce bosuna para verme zeynep kamildeki perinatolojiye git

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Canim zeynep kamil devlette var ama ben perinatoloji ye gittim ve bana istegine gore yaptir ama turkiyede detayli ultrasonu duzgun yapan yok bosuna para verme biz saten detayli ultrasonu hizlandirilmis sekli gibi dedi conta guzel ilgilendi bznce bosuna para verme zeynep kamildeki perinatolojiye git
Orada randevu bulmak zor sanırım 20 +3 teyim geç kalmazmıyım

N

Nurten35

Guest
Prof.Dr.Recep has var perinatolog şişlide yeri var .Her iki gebelikte ona gittim çok başarılı bir doktor tavsiye ederim.Kadin doğum uzmanim önerdi bana da.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bakırköy Sadi konuk eğitim araştırma hastanesi perinatoloji bölümü riskli gebelik ücretsiz bide çam sakura başakşehir şehir hastanesi ücretsiz yapıyor Medicana international 800 lira bak Google MHRS randevu sistemi gir perinatoloji bölümü riskli gebelik bakırköy Sadi konuk eğitim araştırma hastanesi perinatoloji bölümü gir sürekli gir ama vazgecme her gün saat. 16:00 randevular açılıyor 182 ararsan meşgul olursa mutlaka MHRS randevu sistemi gir

Tüm sayfalar yüklendi.