Sorum var Detaylı ultrason fiyatları özelde

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Munise tarafından oluşturulan Detaylı ultrason fiyatları özelde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 361 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason fiyatları özelde
Konbuyu başlatan Munise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla kurt

Munise

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar🥰🌺 İstanbul'da Özel hastanelere giden arkadaşlar varsa cevaplayabilirler mi? Özel hastanelerde ortalama ne kadardır ayrıntılı ultrason fiyatları. Hatta varsa Ümraniye Çakmak Erdeme giden cevaplayabilir mi?

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar🥰🌺 İstanbul'da Özel hastanelere giden arkadaşlar varsa cevaplayabilirler mi? Özel hastanelerde ortalama ne kadardır ayrıntılı ultrason fiyatları. Hatta varsa Ümraniye Çakmak Erdeme giden cevaplayabilir mi?
Cnm ben özelde olacaktım 1000 tl dediler vaz geçtik başakşehir çam sakura ya gittim valla orda girdim detayliya☺️

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben nisan da 900 tlye yaptırmıştım İstanbul da özel muayene de. Eylül de tekrar fiyatı merak edip sordum 1400 dedi ama yine zam gelmiştir

S

Sunay

Guest

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Valla yanlis hatirlamiyorsam ben 600 mu 700 mu n3 vermistim. Ama suan tam hatirlamiyorum.. özel çapada ypmistim istanbuldaysan avisennada var.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar