Detaylı ultrason için özel hastane mi yoksa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Detaylı ultrason için özel hastane mi yoksa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,022 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason için özel hastane mi yoksa
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar detaylı ultrason için özel hastaneye mi gitmeliyim yoksa devlete de gidersem bana bütün bilgileri verirler mi ? Gittiyseniz ücret ne kadar oluyor

Ayna

Kayıtlı Üye
rank
Valla benimde ilk gebeligim ve ozele gidiyorum ama doktorum burda yapmiyorlar dedi baska yere yonlendirdi ve bir kac kisiye sordum biri 350 diyyor biri 500 diyyo

Ezgi.

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar detaylı ultrason için özel hastaneye mi gitmeliyim yoksa devlete de gidersem bana bütün bilgileri verirler mi ? Gittiyseniz ücret ne kadar oluyor
Ben hep özelde yaptırdım canım son sefer 300e yapıldı 1 2 hafta önce, devlette ki gibi bakmıyor tabi daha uzun daha detaylı bakıyor herşeyi tek tek söylüyor imkanın varsa özele git ha yoksada devlettede bi sıkıntı olup olmadığını öğrenirsin çok bi farkı yok özel ilgi olmuyor sadece

Z

Züleyha

Guest
Bende yeni yaptırdım Bursa şehir hastanesi nde. Doktor çok ilgiliydi Allah razı olsun özel gibi aynı. Öncekinde özelde yaptırmıştım. Ama şu anda şehir hastaneleri o kadar güzel ki bu ilgiyi özelde göremiyorum. Özelde de bursa da 500den yapılıyor

T

Tuğçekzn

Guest
Ben hem özele hem devlete gitmiştim devletin cihazları biraz eski bence sende imkanın varsa ikisine de tavsiye ederim muayene ücretine bağlı fiyatı heryerde değişiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar