detaylı ultrason nasıl yapılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rahime BAYAR tarafından oluşturulan detaylı ultrason nasıl yapılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,493 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı detaylı ultrason nasıl yapılıyor
Konbuyu başlatan Rahime BAYAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Bir ay sonra doktor dedi bakacaz diye ama öyle denilince korktum yani açıkçası ondan dolayı sormak istedim çok teşekkür ederim canım 😘🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım korkuttular gözümü ondan dolayı sormak istedim teşekkürler hepinizin yanitlari için 🥰😍😘
Hadi bakalim annesi ins guzel haberler alirsin. Hem bebisini daha guzel goruyorsun orda 😍

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar detaylı ultrason nasıl yapılıyor ben yapacam da bir kaç kişi beni korkuttu canın aciycak diye 🥺
Hayatım detaylı ultrason normal ultrason cihazını gezdiriyor göbeğinde aynı tek fark bebeğin kaç parmağı var cinsiyeti iç organlarının nerede olduğu gözü dudağı yarık dudak mi bacağı kisami eli kolu varmı kalp damarlarında tıkanıklık varmı kordonun boyu içinde bulunduğu su normal mi herşeye bakıyorlar için rahat olsun

Devlet hastanesindemi yaptırdınız önceden ulturason randevusu gerekiyormu dr hemen gönderiyormu
Devlet hastanesi yapıyor perinatoloji bölümü riskli gebelik ücretsiz yapıyor 182 arasan perinatoloji bölümü istiyorum desen onlar yardımcı olur Dr hemen gönder muyor gitmen gerek diyor sen randevu alıyorsun farklı bölüm bu canim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım detaylı ultrason normal ultrason cihazını gezdiriyor göbeğinde aynı tek fark bebeğin kaç parmağı var cinsiyeti iç organlarının nerede olduğu gözü dudağı yarık dudak mi bacağı kisami eli kolu varmı kalp damarlarında tıkanıklık varmı kordonun boyu içinde bulunduğu su normal mi herşeye bakıyorlar için rahat olsun

Devlet hastanesi yapıyor perinatoloji bölümü riskli gebelik ücretsiz yapıyor 182 arasan perinatoloji bölümü istiyorum desen onlar yardımcı olur Dr hemen gönder muyor gitmen gerek diyor sen randevu alıyorsun farklı bölüm bu canim
Ben bugun şehir hastanesine gittim doktor gönderdi ulturasondan hün al ama 1 aya ancak çıkar dedi bende almadım uzak hemde bulunmaz diye başka hastaneyi aradım detaylı ulturason yok burada dediler 18.haftaya girdim bugun artık özele yaptırcam herhalde

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Google MHRS randevu sistemi gir bulunduğun il ilçe perinatoloji bölümü yazınca sana yakın semtlere bak istersen canım özel hastaneler biraz pahalı yapıyor inşallah randevu bulursun
Baktım bişey çıkmadı benim gittiğim özelde 350tl ama ocak sonrası olacak zam gelir muayenede 150 tl zaten karar verdim özele devam ederim devlete güvenemiyorum normal doğumdada ilgisiz olurlarsa ilk gebeliğim zaten

Tüm sayfalar yüklendi.