detaylı ultrason nasıl yapılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rahime BAYAR tarafından oluşturulan detaylı ultrason nasıl yapılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,486 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı detaylı ultrason nasıl yapılıyor
Konbuyu başlatan Rahime BAYAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Ama doktor randevusu yeterli olmuyorki ulturason için tekrar gün almadınızmı
Canim 16. Haftamda normal randevuma gittim gittiğim doktor perinatolojiye git detayli ultrason için randevu al diye yonlendirdi beni hastanenin o bölüme gittim randevu kaydı yaptilar 20. Haftam ne zamana geliyorsa hesaplayıp ona gore gün verdi o şekilde gittim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canim 16. Haftamda normal randevuma gittim gittiğim doktor perinatolojiye git detayli ultrason için randevu al diye yonlendirdi beni hastanenin o bölüme gittim randevu kaydı yaptilar 20. Haftam ne zamana geliyorsa hesaplayıp ona gore gün verdi o şekilde gittim
Anladım canım sağol bemde gün almadım devlette özelde yaptırırum artık

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar detaylı ultrason nasıl yapılıyor ben yapacam da bir kaç kişi beni korkuttu canın aciycak diye 🥺
Canım benim hiç korkulcak birşey yok, aynı ultrason cihazıyla inceliyor bütün vücut gelişimini ölçüyor inceliyor. Kesinlikle başka birşey yok sakın korkma 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım kaçıncı haftada gitmek gerekiyor
Ben 22. Hafta da gitmiştim, beni istanbula yönlendirmişti doktorum buralar da olmadığı için 3 yıl önce 550 tl ye yapmıştı

Tüm sayfalar yüklendi.