Detaylı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,198 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende 17 ocakta giricem tok gel denildi haricinde bilgim yok öğreneyim bende 😇
Doğrudur kuzum benim kendi doktorum değil perinatoloji baktığı için tek randevu alabildim kendi doktorum olsa böyle böyle derdi ne güzel 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olmaz ınsallah canım korkma stres yapma kendine 🤗
🥰

Doğrudur kuzum benim kendi doktorum değil perinatoloji baktığı için tek randevu alabildim kendi doktorum olsa böyle böyle derdi ne güzel 😍

🥰
Elimde değil valla değişik duygular içindeyim rabbim hepimizin miniklerini sağ salim doğmasını nasip etsin 🤲🏻

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Annişler, ben yarın detayli ultrasona gireceğim bizden kan vs alıyorlar mı acaba yada aç tok farkediyor mu nasıl gitmem gerek.
Detaylı ultrason da normal ultrason cihazı ile bakılıyor 20dksuruyor sadece bebeğin cinsiyeti el ayak parmakları bacağı kısa mi iç organlarının nerede olduğu gözü dudağı yarık dudak mi plesanta kısa mi normal mi plesanta nin durumu bebeğin içindeki bulunduğu su herşeyi söylüyorlar ben devlet hastanesinde böyle baktılar kan almadılar aç tok önemli değil kahvaltı ni yap ama sadece ultrason bakmadan idrar yap diyorlar daha net görmek için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Detaylı ultrason da normal ultrason cihazı ile bakılıyor 20dksuruyor sadece bebeğin cinsiyeti el ayak parmakları bacağı kısa mi iç organlarının nerede olduğu gözü dudağı yarık dudak mi plesanta kısa mi normal mi plesanta nin durumu bebeğin içindeki bulunduğu su herşeyi söylüyorlar ben devlet hastanesinde böyle baktılar kan almadılar aç tok önemli değil kahvaltı ni yap ama sadece ultrason bakmadan idrar yap diyorlar daha net görmek için
Anladım canım teşekkür ederim cevabın için ♥️

Peki yarın benim erken doğum riskim var mı yada bebek aşağıdami , bebeğin su miktarını kilosunu söyler mi doktor

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank

Peki yarın benim erken doğum riskim var mı yada bebek aşağıdami , bebeğin su miktarını kilosunu söyler mi doktor
Söyler bebeğin durumunu bak benimki ters di makat geliş diye rapor verdi ultrason çıktılarını verdi söyler canim zaren önce sana soruyor sigara alkol iciyormusun alerjin varmı eşin akrabami bana sordu not aliyor

Rica ederim canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Söyler bebeğin durumunu bak benimki ters di makat geliş diye rapor verdi ultrason çıktılarını verdi söyler canim zaren önce sana soruyor sigara alkol iciyormusun alerjin varmı eşin akrabami bana sordu not aliyor

Rica ederim canım
Çok soru soruyorum hakkınzı helal edin ama alerji derken ne çeşit bir alerji benim mesela mevsimlik alerjim onun dışında toza demire ve polene alerjim var bunun gibi alerjiden mi bahsediyor

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim doktorum perinatoloji dedi dediği yerin telefon numarasını vs verdi ordan aldım sende doktoruna sor istersen oda bir yer söyler sana
Hm benim kendi doktorum yok devlete gidiyorum her gittiğimde başka doktor oluyor en son 3 gün önce gittim muaneye 1 ay sonra detaylı ultrosona gir dedi bende sormadım bidaha nerden hangi bölümden randevu alacağımı
Canım benim doktorum perinatoloji dedi dediği yerin telefon numarasını vs verdi ordan aldım sende doktoruna sor istersen oda bir yer söyler sana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar