Detaylı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,184 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Gülşahhhh

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Annişler, ben yarın detayli ultrasona gireceğim bizden kan vs alıyorlar mı acaba yada aç tok farkediyor mu nasıl gitmem gerek.
Tatlı bisiler ye. Çikolata felan gibi. Ben ekmeğin arasına bal sürüp muz dilimlemistim. Pozisyon verirse bebisin 15 dakikada biter muayenen. Benim muayene çok rahat geçti. Umarım seninde öyle olur.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Normal kontrole gider gibi git canım kahvaltını yap guzelce normal utrasona girer gibi giriyorsun sadece normalden biraz uzun suruyor daha detaylı bakıldığı ıcın
Tamam abla sağol 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tok karna git canım normal muayene olur gibi yapılıyor sadece daha detaylı bakılacak kan filan almıyorlar sadece ultrasondan bakılacak
Teşekkür ederim ♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tatlı bisiler ye. Çikolata felan gibi. Ben ekmeğin arasına bal sürüp muz dilimlemistim. Pozisyon verirse bebisin 15 dakikada biter muayenen. Benim muayene çok rahat geçti. Umarım seninde öyle olur.
İnşallah canım hemen gösterir kendini normalde bütün testlerde doktorum çok haraketli demişti o yüzden erken bitiyordu insllah buda öyle olur

Rica ederim kuzum ınsallah guzel haberlerle gelirsin 🥰🤗
Amin abla inşallah bir sıkıntı olmaz ondan da çok korkuyorum bide ilk gebelik ayrı bir korku heyecan var 🥰

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım hemen gösterir kendini normalde bütün testlerde doktorum çok haraketli demişti o yüzden erken bitiyordu insllah buda öyle olur

Amin abla inşallah bir sıkıntı olmaz ondan da çok korkuyorum bide ilk gebelik ayrı bir korku heyecan var 🥰
Olmaz ınsallah canım korkma stres yapma kendine 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar