Detaylı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,193 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Tatlı bisiler ye. Çikolata felan gibi. Ben ekmeğin arasına bal sürüp muz dilimlemistim. Pozisyon verirse bebisin 15 dakikada biter muayenen. Benim muayene çok rahat geçti. Umarım seninde öyle olur.
Ekmeğin arasına miiii😂😂😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yarin fakukteye gebeligi sonlandirmaya gidecem bebegimin suyu sifir gelisimi 5 hafta geri kan akimi bozulmaya basladi beni zehirliyo sonlandirmakdan vaskada care yokmus 😌😪
Allah yardımcın olsun çok zor....hayırlısı olsun Allah'tan hayırlısını iste vardır her serde bir hayır üzme kendini Allah büyük 🙏🙏😞😞

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Doktorum dedi ama randevu al diye. Bi kağıt verdi bana perinatoloji yazıyordu üstünde bide doktor ismi vardı buraya randevu al 182 den dedi
Banada şehir hastanesinde ultrason bölümünden randevu almaya yollamıştı ben uzak hastane diye sıkıldım direk geldim özelden telefonla randevu aldım 20 gün sonraya falan buldum şimdş randebu günümü bekliyorum

Ben yarin fakukteye gebeligi sonlandirmaya gidecem bebegimin suyu sifir gelisimi 5 hafta geri kan akimi bozulmaya basladi beni zehirliyo sonlandirmakdan vaskada care yokmus 😌😪
Hakkında hayırlısı olsun inşallah sonrasında sağlıklı bir bebeğe kavuşursun Allah büyük dua edelim 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ruh ikizim hayırlı haberlerini bekliyorum bugün. Habersiz bırakma beni hastane dönüşü. Hayırlısıyla gider gelirsin inşallah
Ay yerim seni kız geldim doktoru bekliyorum teyzesi ♥️

Ay yerim seni kız geldim doktoru bekliyorum teyzesi ♥️
Çok heyecanlıyım yaa 1 aydır görmüyorum paşamı 😍😍

Ruh ikizim hayırlı haberlerini bekliyorum bugün. Habersiz bırakma beni hastane dönüşü. Hayırlısıyla gider gelirsin inşallah
Çıktım canım bebeğim çok şükür iyi doktor hiç bir sıkıntısı yok dedi kilosu 383gr mis haftasi ile uyumlu dedi erken doğum riskin yok dedi suyun iyi dedi bebeğin kordonu normal dedi sonra renkli olarak yüzünü gösterdi 3 4 tane fotoğraf verdi 😍😍 bide renkli çektim ayriyetten ben en son yüzde 99 erkek dedi 😘❤️
Miniğim annesine gülüyordu 😍😍

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar