Detaylı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,162 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Adana'da yaşıyorum devlet hastanesi detaylı ultrason yapmıyor şehir hastanesine gittim orası da yapmıyor balcalı yapıyor ama 1000 TL'den fazla bir fiyat verdi şuan durumum yok detaylı ultrason şart mı?

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
İnsanları nasıl soyacaklarını şaşırdılar ya 😡 Rabbim yardımcın olsun inşaAllah canım ama durumun olursa yaptır önemli detaylı ultrason sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah bebişini
Kesinlikle o kadar pahalı ki. 😏 Kaçıncı haftaya kadar yapıldığını biliyor musun? İnternette 24 diyor ama

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Ben 150 liraya yaptırdım özel hastane de normal radyoloji doktoru inceledi bence başka bi yere bakın 15 dk falan sürdü baktı özel bi fotoğraf falan vermedi ama gerekte yok bence çıldırmışlar bin liraya doğummu yaptırıcaklarmış

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Ben 150 liraya yaptırdım özel hastane de normal radyoloji doktoru inceledi bence başka bi yere bakın 15 dk falan sürdü baktı özel bi fotoğraf falan vermedi ama gerekte yok bence çıldırmışlar bin liraya doğummu yaptırıcaklarmış
çok şaşkınım sgk varsa 420 muayene + 440 ultrason SGK yoksa 425 muayene 450 ultrason dedi çok şükür kilosu boyu suyu iyi olduğu için hamileliğimde problem yaşamadıgim için yaptırmak istemiyorum para tuzağı resmen

Tüm sayfalar yüklendi.