Detaylı ultrason 🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde iki kız annesi💕🌺 tarafından oluşturulan Detaylı ultrason 🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 99 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Detaylı ultrason 🌼
Konbuyu başlatan iki kız annesi💕🌺
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar slm napıyonuz nasılsınız benim günüm yorucu geçti detaylı ultrasona randevum vardı bugün sabah 8 de gittim 11 e kadar doktorun keyfini bekledik çocuklarla mafoldum tam sıra bana geldi benim yaramaz ters durmuştu doktor uğraştı baya ama dönmedi benimki mecbur kantine gittim kahve çikolata felan yedim bide doktor merdiven in çık teprensin dedi bu bücür doğana kadar perişan edecek beni galiba 🙄😊 Emin olmak için cinsiyet sordum tekrar bu defada bacaklarını acmadı yaramaz yaaa🤦😃

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar slm napıyonuz nasılsınız benim günüm yorucu geçti detaylı ultrasona randevum vardı bugün sabah 8 de gittim 11 e kadar doktorun keyfini bekledik çocuklarla mafoldum tam sıra bana geldi benim yaramaz ters durmuştu doktor uğraştı baya ama dönmedi benimki mecbur kantine gittim kahve çikolata felan yedim bide doktor merdiven in çık teprensin dedi bu bücür doğana kadar perişan edecek beni galiba 🙄😊 Emin olmak için cinsiyet sordum tekrar bu defada bacaklarını acmadı yaramaz yaaa🤦😃
İnatçı yaramaz bir miniğin olacak desene 😃😃 sağlıklı olsunda gerisi önemli değil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allahım kendi kızımı görüyorum şuan . Canımızı okudu öğrenene kadar 😂😂27. Haftada anca öğrendim ben hayırlısı olsun canım hakkında rabbim gönlünden geçeni sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
İnatçı yaramaz bir miniğin olacak desene 😃😃 sağlıklı olsunda gerisi önemli değil
Aynn tabiki sağlıkla inşallah 🌺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allahım kendi kızımı görüyorum şuan . Canımızı okudu öğrenene kadar 😂😂27. Haftada anca öğrendim ben hayırlısı olsun canım hakkında rabbim gönlünden geçeni sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Sorma valla amin canm inşallah Rabbim seninde yardımcın olsun🌼

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım bugün yarın gösterir inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar