Detayli ultrasyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sensey tarafından oluşturulan Detayli ultrasyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,162 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Detayli ultrasyon
Konbuyu başlatan Sensey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hangi hastane sehir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlet yapıyormuş sıra aldım ama emin olamadım bi soruyum dedim

Devlet yapıyormuş sıra aldım ama emin olamadım bi soruyum dedim

Devlet yapıyormuş sıra aldım ama emin olamadım bi soruyum dedi
Şanslısın o zaman kuzum bizim burda devlette yapılmıyor onun yerine doktor araştırma hastanesinden doktor öneriyor

Yine de uygun almışlar iyi ya sevindim sadece özelde yapılıyor diye duymuştum durumu olan var olmayan var çünkü herkez pat diye 600 TL veremez
Aynen canım şükür devlet yapıyor araştırmada özele göre daha uygun yapıyor fiyatlar uçuk zaten rabbim herkese yardım etsin

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ayın 25.inde özelde yapdircam ama hemen düşmüyo hatlarını dolu bilmiyorum sabahdan beri arıyorum anca düşürdüm
Ayın 25.inde özelde yapdircam ama hemen düşmüyo hatlarını dolu bilmiyorum sabahdan beri arıyorum anca düşürdüm

Kizlar detaylı ultrasyonu devlette mi yoksa özelde mi yaptırdınız acaba bi fark var mı
Bursada canım hayat hastanesi

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Şükür buldun mu kuzum

Ben araştırma üniversitesinde yaptırdım canım çokta iyi ilgilendiler
Ay evet çok şükür buldum ama gittiğim hastanede değilmiş 1 saat yol var arada. Kontrolüm geliyor zaten o tarihte o yüzden kendi doktoruma da aldım. Önce perinatoloji ye gidicem sonra kendi doktoruma.

Şanslısın o zaman kuzum bizim burda devlette yapılmıyor onun yerine doktor araştırma hastanesinden doktor öneriyor

Aynen canım şükür devlet yapıyor araştırmada özele göre daha uygun yapıyor fiyatlar uçuk zaten rabbim herkese yardım etsin
Ücretli mi yapılıyor araştırmada

Şükür buldun mu kuzum

Ben araştırma üniversitesinde yaptırdım canım çokta iyi ilgilendiler
Nasıl geçti cnm anlatsana ne sordular ne dediler ne kadar sürdü. Karından demi vurdular ultrasona. Yani aşağıdan bakmıyorlar dimi

Son düzenleme:

Sensey

Kayıtlı Üye
rank

Peki özelle devlette kullanılan cihaz aynı mıdır ilgilenirler mi ki devlette

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki ilgilenir ilgenmez olur mu asıl ora ilgilenir bişey çıksa etse söylemek zorunda çünkü kayıtlara geçiyor herşey yani birseyleri saklama söylememe yada ihmal etme gibi durum söz konusu değil çünkü kayıtlara geçiyor

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay evet çok şükür buldum ama gittiğim hastanede değilmiş 1 saat yol var arada. Kontrolüm geliyor zaten o tarihte o yüzden kendi doktoruma da aldım. Önce perinatoloji ye gidicem sonra kendi doktoruma.

Ücretli mi yapılıyor araştırmada

Nasıl geçti cnm anlatsana ne sordular ne dediler ne kadar sürdü. Karından demi vurdular ultrasona. Yani aşağıdan bakmıyorlar dimi
Cok iyi yapmış sin canım kendi doktorun da değerlendirir en azından çok sevindim

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü ilerde bişey çıksa yaptırdım Dr teşhis koymamış diyebilirsin birşeyler talep edebilirsin su Dr su hastane diyebilirsin dediğim gibi kayıtlara geçiyor yani hangi Dr gitsen devlette direk sistemden çıkıyor o yüzden ilgilenmeme gibi birşey yapamaz bende araştırmaya bu yüzden çok çabaladım da yer bulamamistim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar