Dikiş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Dikiş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dikiş ağrısı
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Meraba guzel Anne adaylari,
1 hafta oldu dogum etim ve dikis agrilarim cok var acaba ne yapmam lazim aranizda tecrubeli olanlara soruyorum yaptiginiz bisey oldu mu cabuk iylesin diye gecrekten agrisi arrik dayanilmaz hale geliyor

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
1 hafta oldu dogum etim ve dikis agrilarim cok var acaba ne yapmam lazim aranizda tecrubeli olanlara soruyorum yaptiginiz bisey oldu mu cabuk iylesin diye gecrekten agrisi arrik dayanilmaz hale geliyor
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün normal dogum mu doktor agrı kesici vermedi mi

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Normal ise dikişler çok gergi olmuştur ondan aciyodur doktoruna gözük dikişleri ensetyolar.

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın allah analı babalı büyütsün normal dogum mu doktor agrı kesici vermedi mi
Amin inshAllah Evet canim normal dogum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Verdi Ama pek fayda etmiyor

Normal ise dikişler çok gergi olmuştur ondan aciyodur doktoruna gözük dikişleri ensetyolar.
Doktor bakti dedi suan pek kotu gorunmuyor biraz daha dayan kendilignde iylescek diye

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Amin inshAllah Evet canim normal dogum

Verdi Ama pek fayda etmiyor

Doktor bakti dedi suan pek kotu gorunmuyor biraz daha dayan kendilignde iylescek diye
Oluyır canım ister istemez benimde ilk bebegğmde cok dikişim vardı yan oturuyordum hep baticon sürdüm ilacta vermişti doktor cabucak iyilesti işe güce cocuga bak derken bir baktım birsey kalmamıs 1 hafta daha dayan gecicek allahın izniyle kolay değil 🙏

Esra A.

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk dogumumda ilk hafta cok acımıstı ikinci haftada hafifliyor iltihap kaptırmamaya dikkat et aman. Herkezin bünyesi farklı bazılarımızın yarası gec iyileşiyor. Saglıkla büyğt bebegini inşaAllah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar