Dikişleri yerini kesip tekrar dikmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Dikişleri yerini kesip tekrar dikmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 953 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dikişleri yerini kesip tekrar dikmek
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evinn

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 30 gün oldu doğum yapalı doğum yaptığım ikinci gün dikişlerim şişti hala şiş geçen gün doktora gittim bi krem yazdı bir ay kullan geçmese gel dikiş yerini kesip tekrar dikeceğiz bu durumu yaşayan var mi çok korkuyorum 😪😪😪😪

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım bebeğim sarılık oldu ikinci gün her gün hastaneye götür tahlil yapmaktan dinlenemedim ondan şişti zaten sonrada grip oldu kuveze aldılar 10 gündür hala hastanede 😪😪😪

Cen_net_lik

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım bebeğim sarılık oldu ikinci gün her gün hastaneye götür tahlil yapmaktan dinlenemedim ondan şişti zaten sonrada grip oldu kuveze aldılar 10 gündür hala hastanede 😪😪😪

Gecmıs olsun tatlım Allahım acıl sıfalar versın ıkınızede sag salım bebegıne kovus dualarım senın ıle 🙏🙏🙏

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 30 gün oldu doğum yapalı doğum yaptığım ikinci gün dikişlerim şişti hala şiş geçen gün doktora gittim bi krem yazdı bir ay kullan geçmese gel dikiş yerini kesip tekrar dikeceğiz bu durumu yaşayan var mi çok korkuyorum 😪😪😪😪
Çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum inşallah hiç gerek kalmaz hemen iyileşir sin 🙏

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmıs olsun canım korkma alttan ugusturup tekrar dikiliyor arkadasımdada olmustu yeniden yapıldı hemen ayaga kalkıyorsun ama yine oturup kalkarken dikkat edecen

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar