Dikişleri yerini kesip tekrar dikmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Dikişleri yerini kesip tekrar dikmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 965 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dikişleri yerini kesip tekrar dikmek
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evinn

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun tatlım Allahım acıl sıfalar versın ıkınızede sag salım bebegıne kovus dualarım senın ıle 🙏🙏🙏
Teşekkür ederim canim sağ ol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum inşallah hiç gerek kalmaz hemen iyileşir sin 🙏
Inşallah canim çok teşekkür ederim

Cok gecmıs olsun canım korkma alttan ugusturup tekrar dikiliyor arkadasımdada olmustu yeniden yapıldı hemen ayaga kalkıyorsun ama yine oturup kalkarken dikkat edecen
Benim de sıkıntım orda bana yardımcı olacak bi yemek yapacak bile kimsem yok evde 3 yaşında bide kızım var koca deseniz kendisine bile faydası yok 😪😪

Cok gecmıs olsun canım korkma alttan ugusturup tekrar dikiliyor arkadasımdada olmustu yeniden yapıldı hemen ayaga kalkıyorsun ama yine oturup kalkarken dikkat edecen
Benim de sıkıntım orda bana yardımcı olacak bi yemek yapacak bile kimsem yok evde 3 yaşında bide kızım var koca deseniz kendisine bile faydası yok 😪😪
Geçmiş olsun canım 😔
Sağ ol canim benim

Geçmiş olsun canım 😔
Sağ ol canim benim
Geçmiş olsun canim
Teşekkür ederim canim

Tüm sayfalar yüklendi.