Dil bağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ozlem003 tarafından oluşturulan Dil bağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 503 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Dil bağı
Konbuyu başlatan Ozlem003
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Korkma kuzum insallah düzelecektir ne zaman olucak
Pazartesi anesteziye uygun mu diye kan alacaklar tetkikler yapılacak Salı kesecek korktuğum konu kucağımızdan alıp gidecekler işlem çok kısa ama psikolojik olarak bu yıpratıyor bizi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma kuzum insallah düzelecektir ne zaman olucak
Tesellin için çok teşekkürler canım benim 🥰

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sevinirim canım evlat deyince akan sular duruyor işte Rabbim beterinden korusun
Merhaba canım sordum amcamın gelinine rutin kontrollerde doktor bağı görmüş önemsememiş sadece ilerde konuşma bozukluğu yapar 1 yaşına gelince isterseniz anestezi bile gerekmeden kısa bir işlemle hallolur demiş kızı sarılık doğmuştu sürekli emziriyormuş ama bebek bir türlü toparlanamıyor gittikçe kötü oluyor üstüne bir de kusmaları bitmiyormuş yoğun bakıma yattı bir haftalıkken ordaki doktor biberon bile ememiyor hortumla besliyoruz muhtemelen bağ yüzünden eğer kabul ediyorsanız anesteziyle hemen alalım deyince bizimkiler hemen kabul etmişler çok kısa sürdü dilinin altında azıcık beyazlık vardı ama birkaç gün içinde geçti gitti emmesi de düzeldi şimdi 10 aylık meme ve ek gıdayla besleniyor

Kusura bakma amca girebiliyorum uygulamaya pek fırsatım olmuyor o yüzden geç yazdım

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım sordum amcamın gelinine rutin kontrollerde doktor bağı görmüş önemsememiş sadece ilerde konuşma bozukluğu yapar 1 yaşına gelince isterseniz anestezi bile gerekmeden kısa bir işlemle hallolur demiş kızı sarılık doğmuştu sürekli emziriyormuş ama bebek bir türlü toparlanamıyor gittikçe kötü oluyor üstüne bir de kusmaları bitmiyormuş yoğun bakıma yattı bir haftalıkken ordaki doktor biberon bile ememiyor hortumla besliyoruz muhtemelen bağ yüzünden eğer kabul ediyorsanız anesteziyle hemen alalım deyince bizimkiler hemen kabul etmişler çok kısa sürdü dilinin altında azıcık beyazlık vardı ama birkaç gün içinde geçti gitti emmesi de düzeldi şimdi 10 aylık meme ve ek gıdayla besleniyor

Kusura bakma amca girebiliyorum uygulamaya pek fırsatım olmuyor o yüzden geç yazdım
Ne demek canım estağfurullah çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah salı yaptırcam randevu aldım işlem bast ama öncesi sonrası korkuttu beni inşallah atlatalım hemen🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Pazartesi anesteziye uygun mu diye kan alacaklar tetkikler yapılacak Salı kesecek korktuğum konu kucağımızdan alıp gidecekler işlem çok kısa ama psikolojik olarak bu yıpratıyor bizi

Tesellin için çok teşekkürler canım benim 🥰
Oyyyy canım seni cok ama cok iyi anlıyorum 20 günlük bebegimii elimden cekip aldilardi hemşireler zor bur durum ama korkulacak hic birsey yok 5 10 dakka icinde geri vereceklerdir sana icini rahat tut kuzum

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Merak etme annesi çok daha iyi olacak en önemlisi daha rahat konuşabilecek öyle düşün 🥰🥰
Öyle canımm çok teşekkür ederim 😍❤️

Çok geçmiş olsun canım sıkıntısız bir şekilde geçer inşallah
Amin canım inşallah 🥰

Oyyyy canım seni cok ama cok iyi anlıyorum 20 günlük bebegimii elimden cekip aldilardi hemşireler zor bur durum ama korkulacak hic birsey yok 5 10 dakka icinde geri vereceklerdir sana icini rahat tut kuzum
Kıyamam sana annelik çok zor çok Rabbim beterinden korusun inşallah 🥹

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Öyle canımm çok teşekkür ederim 😍❤️

Amin canım inşallah 🥰

Kıyamam sana annelik çok zor çok Rabbim beterinden korusun inşallah 🥹
Amin kuzum amin

Gamze Hümeyra