Diş ağrısı için Parol

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde YagmurArar tarafından oluşturulan Diş ağrısı için Parol başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,136 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Diş ağrısı için Parol
Konbuyu başlatan YagmurArar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar felaket diş ağrım var karanfil yağı ile yaşıyorum ama artık hiç işe yaramıyor doktorum parol içebilirsin dedi ama cesaret edemiyorum ya bebeğe bişey olursa diye varmı parol kullanan?

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Bende az önce dişimi kırdım mecburen aldım parol zaten içebileceğimiz tek ilaç o o yüzden alabilirsin bişe olmaz allahın izniyle pazartesi doktora gidicem inşallah şuan sadece deri tutuyo çekmeye korkuyorum 🙈

Duykun

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ağrıyordu 28. Haftada doktorumdan izin alıp çektirdim. Parol kullanabiliyorsun ama ağrısı geçmiyorsa doktor izni ile birlikte cektirede biliyorsun. Ayrıca tuzlu sirkeli suyla gargara yapabilir ve sarimsakta cigneyebilirsin

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar felaket diş ağrım var karanfil yağı ile yaşıyorum ama artık hiç işe yaramıyor doktorum parol içebilirsin dedi ama cesaret edemiyorum ya bebeğe bişey olursa diye varmı parol kullanan?
Bn günde 3 tane iciyodum doktorum 2 tane iç ddi kullandım cook şükür hiç bir sıkıntı olmadı birde karanfil koyun disinizin üstüne

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçen bi 20lik çektirdim şimdi diğer 20lik ağrıyor benimde parol kullanabilirsin zararı yok fazla içme tabi, felaket ağrıyor yarına kadar geçmezse gidip onuda çektireceğim doğuran kadar ağzımda diş kalmayacak😒 sarımsak koy ezde oda iyi geliyor uyuşturuyor canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar