Sorum var Diş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seçilllll tarafından oluşturulan Diş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,031 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş ağrısı
Konbuyu başlatan Seçilllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seçilllll

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 3 gün bitti ama benim bu dış ağrım geçmedi parol içiyorum fayda etmiyor hamilelik döneminde dış çektiren varmı ne yemek yiyebiliyorum nede elim kolum kalkıyor herşeyi denedim geçmedi cektireyim diyorum bebeğe zararı olursa diye korkuyorum
Kuzum doktor kontrolünde çektirebilrsin düşük doz ile

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Fadime gg

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 gün bitti ama benim bu dış ağrım geçmedi parol içiyorum fayda etmiyor hamilelik döneminde dış çektiren varmı ne yemek yiyebiliyorum nede elim kolum kalkıyor herşeyi denedim geçmedi cektireyim diyorum bebeğe zararı olursa diye korkuyorum
Son aylarda hiç bır işlem uygulamiyorlar antibiyotik kullanarak atlattım çok şükür bı hafta ağrıdan uyuyamadım apse yapmış

Seçilllll

Kayıtlı Üye
rank
Son aylarda hiç bır işlem uygulamiyorlar antibiyotik kullanarak atlattım çok şükür bı hafta ağrıdan uyuyamadım apse yapmış
Bende uyuyamıyorum yemek yiyemiyorum günlük hayatım yok yani ruh gibiyim sabah doktora gidicem ilaçla geçicek birşeyse kullanırım surda doğuma 50 gun kaldi

Sevgi hemşire

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalıkken çekmiştim çünkü dayanılarak gibi değildi.

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Ben 4 aylıkken çok kotu diş agrisi cektik doktora gittim olmaz dedi sonra karanfil yağı kullandım aninda uyuşturuyo bide sallandigi icin kendi kendine düştü kurtuldum ağrısı icin tek tavsiyem karanfil yağı hemen etkisini gösteriyo çektirme için de doktora danışman şart

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ılık su ya tuz ve sirke koy onun ile gargara yap faydası olur bide ben 33haftalik hamileyken eşim sağlık ocağında ki Dokturmuza söylemiş oda düşük dozlu antibiyotik yazmış di dişim için

Seçilllll

Kayıtlı Üye
rank
Ben 4 aylıkken çok kotu diş agrisi cektik doktora gittim olmaz dedi sonra karanfil yağı kullandım aninda uyuşturuyo bide sallandigi icin kendi kendine düştü kurtuldum ağrısı icin tek tavsiyem karanfil yağı hemen etkisini gösteriyo çektirme için de doktora danışman şart
Canım karanfil yağı şişesi biticek neredeyse hiçbir etki etmedi bana kimsede bakıp sorumluluk almıyor ilaç bile yazmiyorlar valla deliricem kafamı kesip aticam ağlamaktan gözlerim şişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ılık su ya tuz ve sirke koy onun ile gargara yap faydası olur bide ben 33haftalik hamileyken eşim sağlık ocağında ki Dokturmuza söylemiş oda düşük dozlu antibiyotik yazmış di dişim için
Geçtimi ki peki bende antibiyotik kullanıp suanlik ağrıdan kurtulmak istiyorum diş çekiminide doğumdan sonraya bırakmak istiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.