Diş çekimi 😔😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Diş çekimi 😔😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,216 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş çekimi 😔😭😭
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bir dişim var çürük ağrısı öldürüyor beni resmen biraz dokununca daha çok ağrıyor çektirmek istiyorum ben gibi hamile olup diş çektiren varmı biraz bilgi almak istiyorum sizlerden 22 haftalık hamileyim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bir dişim var çürük ağrısı öldürüyor beni resmen biraz dokununca daha çok ağrıyor çektirmek istiyorum ben gibi hamile olup diş çektiren varmı biraz bilgi almak istiyorum sizlerden 22 haftalık hamileyim
Druna sor önce öyle yaptır çekimi ne olur ne olmaz diye ama sıkıntı olmuyor çürük diş bebeğe daha zararlı yapılan iğnenin bebeğe zararı olmuyor diş etinde kalıyor zaten

S

Sevgi Korkmaz

Guest
Bende 20 lik diş çektirdim özele gittim ama devlette çekmediler kadın doğum doktoru onay vermesi gerekiyor ben imzalı kağıt aldm öyle çekti

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende 20 lik diş çektirdim özele gittim ama devlette çekmediler kadın doğum doktoru onay vermesi gerekiyor ben imzalı kağıt aldm öyle çekti
Aynen bende özelde çektirdim canım 20likti benimde devlette bakmadılar bile benim Dr kağıt vermedi ama aradım sordum çektirebilirsin dedi ilk 3 ayı geçtikten sonra belli bi döneme kadar diş tedavisi yapılabiliyormuş sorun olmadı şükür

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Valla hamile olduğumdan beri çekiyorum 🙄 Allah sabır versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar