Diş çıkarma ve yemek yemek istemem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanur1999 tarafından oluşturulan Diş çıkarma ve yemek yemek istemem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 427 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş çıkarma ve yemek yemek istemem
Konbuyu başlatan Fatmanur1999
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Fatmanur1999

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar delircem az kaldı ne yaparsam yapayım hiç bir şekilde ağzını açmıyor ağlıyor önceden böyle değildi su 3haftadir bu şekilde bsy yediremiyom sütumde az yetmiyor napcam bilmiyorum dişten dolayı çok husyuz uyku diye bsy kalmadı sürekli ağlıyor hep bir ağlamaklı kafayı yiycem aç ama yemiyor lütfen bana yardımcı olun bu diş çıkaran bebeklerinize naptınız acaba fikrin verin banada bu 7aylik bebeğim

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar delircem az kaldı ne yaparsam yapayım hiç bir şekilde ağzını açmıyor ağlıyor önceden böyle değildi su 3haftadir bu şekilde bsy yediremiyom sütumde az yetmiyor napcam bilmiyorum dişten dolayı çok husyuz uyku diye bsy kalmadı sürekli ağlıyor hep bir ağlamaklı kafayı yiycem aç ama yemiyor lütfen bana yardımcı olun bu diş çıkaran bebeklerinize naptınız acaba fikrin verin banada bu 7aylik bebeğim
Merhaba ablacım benim ilk bebeğimde yedi aylıkken çıkardı hemde iki dişini aynı anda benimkide öyleydi çok huzursuz oluyorlar ilk dişte genelde dişlerine iyi gelecek soğuk şeyler yapın diyorlar yemeklerden önce veya dişlik kullanıyorsan buz dolabında bekletip Verin dişlerine iyi gelir diyorlar ben bir tane krem kullanmistim çok iyi gelmişti çok faydası oldu bir araştır derim nelerin iyi geldiğini geçmiş olsun 😘

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Calgel jel sürüyordu yengem o iyi geliyordu dis agrisina gecmis olsun

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm doktora yada eczaneye danış kızıma diş jeli vermişlerdi yanılmıyosam

Fatmanur1999

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ablacım benim ilk bebeğimde yedi aylıkken çıkardı hemde iki dişini aynı anda benimkide öyleydi çok huzursuz oluyorlar ilk dişte genelde dişlerine iyi gelecek soğuk şeyler yapın diyorlar yemeklerden önce veya dişlik kullanıyorsan buz dolabında bekletip Verin dişlerine iyi gelir diyorlar ben bir tane krem kullanmistim çok iyi gelmişti çok faydası oldu bir araştır derim nelerin iyi geldiğini geçmiş olsun 😘
Cnim ilk dişi çıkarmıyoruz ki 5inci çıkıyor şuan dış oyuzden çok huysuz colgel dış jeli verdi ama faydası yok kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm doktora yada eczaneye danış kızıma diş jeli vermişlerdi yanılmıyosam
Verdi. Cnm ama faydası yok jelin yani 5inci dış çıkarıyor

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Calpol fln ver cnm ağrısı olmadığı zmn yemek yer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar