Diş doktoru acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Filiz068283 tarafından oluşturulan Diş doktoru acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 996 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Diş doktoru acil
Konbuyu başlatan Filiz068283
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim küçük kızım 5 yaşında arka disinde oyuk vardı doktora götürdüm geçen ay biberon çürügü dedi şuan birsey yapamam dedi gönderdi artık iyice damağa kadar indi oyuk kırılmaya başladı ağrı yapıyor ankara da çocuk için götürebileceğim bir yer var mı yardımcı olursanız çok sevinirim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim küçük kızım 5 yaşında arka disinde oyuk vardı doktora götürdüm geçen ay biberon çürügü dedi şuan birsey yapamam dedi gönderdi artık iyice damağa kadar indi oyuk kırılmaya başladı ağrı yapıyor ankara da çocuk için götürebileceğim bir yer var mı yardımcı olursanız çok sevinirim
Cok biberon emmekten mi oluyomus canım benim kızım da 4 yaşında bi bırakmadı biberonu ya😖

Mutluanne

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda 4 yaşında arka azı dişi çürümüş ve ağrı yapıyordu ilk biberonu bıraktık şükür Alyadent 'Ayşegül Ünalmış' diye doktor var mükemmel doktor direk randevu alın sadece ona gidin kızımın dişini çekti bizi en büyük stresten kurtardı doktor doktor gezdik şükür kurtulduk 2 hafta sonra tekrar gideceğiz çok ilgili doktor memnun kalırsınız

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda 4 yaşında arka azı dişi çürümüş ve ağrı yapıyordu ilk biberonu bıraktık şükür Alyadent 'Ayşegül Ünalmış' diye doktor var mükemmel doktor direk randevu alın sadece ona gidin kızımın dişini çekti bizi en büyük stresten kurtardı doktor doktor gezdik şükür kurtulduk 2 hafta sonra tekrar gideceğiz çok ilgili doktor memnun kalırsınız
Tamam canım çok teşekkür ederim birkaç yer daha tavsiye ettiler hangisinden randevu alabilir sem artık allah razı olsun ☺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi aldım randevu aysegül hanıma canım ayın 16 sına teşekkür ederim

Bide ben biraktirabilsem ya birakmiyor biberon Her şeyi resmen😖
Çok zor oluyor canım bende çok uğraştım allah yardımcın olsun bu arada sadece biberon değil emzik de çürüklere ve ileride çene gelismediginden diş yapısını bozuyor mus fazla kullanımı aklında bulunsun ☺ ben büyük kızımı diş yapısı bozuk diye Ortodonti ye götürdüm öyle dedi çok emzik kullanımı ve biberon kullanımı zararlı dedi

Tamam canım çok teşekkür ederim birkaç yer daha tavsiye ettiler hangisinden randevu alabilir sem artık allah razı olsun ☺

Şimdi aldım randevu aysegül hanıma canım ayın 16 sına teşekkür ederim

Çok zor oluyor canım bende çok uğraştım allah yardımcın olsun bu arada sadece biberon değil emzik de çürüklere ve ileride çene gelismediginden diş yapısını bozuyor mus fazla kullanımı aklında bulunsun ☺ ben büyük kızımı diş yapısı bozuk diye Ortodonti ye götürdüm öyle dedi çok emzik kullanımı ve biberon kullanımı zararlı dedi
Ayrıca silikon damak kullanarak 2 yıl tedavi gördü çene gelismediginden

Son düzenleme:

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim kide almıyor biberon çok zorlanıyorum gece bindebir oda uykulu olunca bilmiyor meme zannederek utuyor azcık çekiyor bakıyor meme değil hemen geri bırakıyor içmem diye Bi türlü ne emzige ne biberonla alıştıra madım gitti çok zorolmuyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar