Sorum var Dış gebelik 😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Dış gebelik 😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,314 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dış gebelik 😞
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bende kuzum cansın 😍❤️ oyyy ya Kurban olurum ben onlara paşa onlar paşa, değişmez kuzum 16 hafta dasın değil mi, yinede hayırlısı Olsun inşallah 🤲♥️
Yolun da canım çok şükür 🤲
Amin inşallah canım 🤲❤️
Mariyam içimden hep kız geciyordu tabi sağlıklı hayırlı evlatlar olsun inşallah🤲🏻🤲🏻

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Anladım canım geçmiş olsun teyzene de , çok şükür bugün gittim bı sorun yoktu, hani diyordum ya istemiyor dum ama oldu ne yapayım derken bu bana iyi bir ders oldu gerçekten öyle dememek lazım mış sağlıklı ve hayırlısı olsun diye dilemek lazım , Allah korusun öyle birşey olsaydı yada olursa çok üzülürdüm , oda senin içinde senin kanından canından can bulacak bir evladın kaybetsen ne hisserdin diye kendi kendimi harap ettim dünden beri 😞 Rabbime hamd olsun şuanlik bir sorunumuz yok on gün sonra kontrole gitmem gerek o zmn değerler yükselirse doktor gebeliğin de bir sorun yok demektir dedi, ama gebelik şekerin çıkmış o biraz zorlar seni dedi 🤦🏻‍♀️
Amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲♥️
Teşekkür ederim canım ❤️ Allah razı olsun sizden , bana moral verdiniz umut ektiniz içime iyiki varsınız gerçekten ♥️😞
Çok şükür canım Allah razı olsun 🤲 amin amin inşallah 🤲❤️iyiki varsın canım
Allah'ın izni ile hayırlı haberler alırsın canım benim bol bol dua et

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anladım canım geçmiş olsun teyzene de , çok şükür bugün gittim bı sorun yoktu, hani diyordum ya istemiyor dum ama oldu ne yapayım derken bu bana iyi bir ders oldu gerçekten öyle dememek lazım mış sağlıklı ve hayırlısı olsun diye dilemek lazım , Allah korusun öyle birşey olsaydı yada olursa çok üzülürdüm , oda senin içinde senin kanından canından can bulacak bir evladın kaybetsen ne hisserdin diye kendi kendimi harap ettim dünden beri 😞 Rabbime hamd olsun şuanlik bir sorunumuz yok on gün sonra kontrole gitmem gerek o zmn değerler yükselirse doktor gebeliğin de bir sorun yok demektir dedi, ama gebelik şekerin çıkmış o biraz zorlar seni dedi 🤦🏻‍♀️
Amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲♥️
Teşekkür ederim canım ❤️ Allah razı olsun sizden , bana moral verdiniz umut ektiniz içime iyiki varsınız gerçekten ♥️😞
Çok şükür canım Allah razı olsun 🤲 amin amin inşallah 🤲❤️iyiki varsın canım
Sendende Allah razı olsun sende iyiki varsın canım

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Nerde oturuyorsun ki van da hangi doktor sana söyledi bende vandayimda
Kızlar sizinle dün paylaşmış tim beta HCG değerlerimi( Beta HCG 1380di) ,bugün doktora gittim değerlerin çok düşük beklediğim gibi yüksek değil , dış yada boş gebelik olma olasılığı yüksek ve yarın kesinlikle doğum doktoruna gidip ultrason ile baktırman gerekiyor gebelik varmı yokmu diye dedi 😞😞, sizce olma ihtimali varmı, ben yeni olduğu için o kadar düşük diye düşünüyorum ama bu yandan da doktorun dedikleri aklımdan çıkmıyor 😞 yarın vana özele gidecem dua edin canlar

Tüm sayfalar yüklendi.