Diş geliyor olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Diş geliyor olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 526 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Diş geliyor olabilir mi
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Gökçe iki üç gündür çok mız mız sürekli huysuzlanıyor, emmek istemiyor, damakları çok sert hatta bugün elini yerken ısırdı yanlışlıkla parmağını çok ağladı iyice keskin olmuş damakları. Ateşi falan yok sizce bunlar diş belirtisi olabilir mi. Aslında daha küçük haftaya 5. Ayına girecek inşallah ama annem benim dişlerimin 4 aylıkken çıktığını söyledi. N'apsam dişten midir sizce huysuzluğu
Bizde aynıyız rabiacimm

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Gökçe iki üç gündür çok mız mız sürekli huysuzlanıyor, emmek istemiyor, damakları çok sert hatta bugün elini yerken ısırdı yanlışlıkla parmağını çok ağladı iyice keskin olmuş damakları. Ateşi falan yok sizce bunlar diş belirtisi olabilir mi. Aslında daha küçük haftaya 5. Ayına girecek inşallah ama annem benim dişlerimin 4 aylıkken çıktığını söyledi. N'apsam dişten midir sizce huysuzluğu
Canım normal en erken 3.ayda çıkarıyolar diş büyük ihtimal

Canım büyük ihtimal diştir. Bazı bebekler erken çıkarıyor, zaten hemen çıkmaz 2-3 aya anca çıkar.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar