Diş hediği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Diş hediği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 525 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Diş hediği
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dişi patladı aşk kızımın 🥹 henüz dışardan görünmüyor epeydir ısırıyordu bu defaki bir başkaydı bir dokundum kii Allah'ım sevinçten ağlayacaktım nerdeyse hiç öyle büyük eziyeti de olmadı maşallah şimdi soruma geleyim diş hediği ne zaman yapılır babasına söylemedim tepkisini çok merak ediyorum 😃😃

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar dişi patladı aşk kızımın 🥹 henüz dışardan görünmüyor epeydir ısırıyordu bu defaki bir başkaydı bir dokundum kii Allah'ım sevinçten ağlayacaktım nerdeyse hiç öyle büyük eziyeti de olmadı maşallah şimdi soruma geleyim diş hediği ne zaman yapılır babasına söylemedim tepkisini çok merak ediyorum 😃😃
Maşallah canım benim masallah ya çıkarmadan ya da ilk dişi çıkarınca anlamı gerisi de erken çıksın agrsiiz vs olsun diye derler canım 💕 ay sevindim ya darısı bana şuan kacc aylik

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende bugün oğlumun diş hedigini yapiyorum 1 hafta önce cıktı bende çok mutluyum cıktı dişi rahatladı bizde dişten çektik diğerleri ağrısız sizisiz çıksın insaALLAH

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım benim masallah ya çıkarmadan ya da ilk dişi çıkarınca anlamı gerisi de erken çıksın agrsiiz vs olsun diye derler canım 💕 ay sevindim ya darısı bana şuan kacc aylik
6 aylık bitanem 4 aylıkken belirti veriyordu görümceme söyledi eşim ya bi git 4 aylık bebekte diş ne gezer diyordu 😃😃 inşaAllah sizinki de ağrı sızı olmadan çıkar gerçekten çok rahattı ya şok oldum açıkçası

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Oy maşallah miniğe inşallah gerisi ağrısız çıkar biz perişanız ateş husursuzluk her şey var inşallah çıkarda biter bu çile kızım perişan oldu😔

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende bugün oğlumun diş hedigini yapiyorum 1 hafta önce cıktı bende çok mutluyum cıktı dişi rahatladı bizde dişten çektik diğerleri ağrısız sizisiz çıksın insaALLAH
Maşallah inci gibi dizilsin ağrısız sızısız 🥰🥰1 haftada görünür hale geliyor mu 🫠🫠
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oy maşallah miniğe inşallah gerisi ağrısız çıkar biz perişanız ateş husursuzluk her şey var inşallah çıkarda biter bu çile kızım perişan oldu😔
Çok geçmiş olsun canım ya bizi görümcem çok korkutuyordu yüksek ateş ishal huzursuzluk ama hiçbir şey olmadı şükürler olsun ben kızıma suyunu kahve yanı bardağıyla veriyorum minik ve kalın camlı miniğim de damaklarını kaşıyordu kendi bırakana kadar almıyordum elinden sen de yap da patlasın inşaAllah babaannem bize yapardı

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah inci gibi dizilsin ağrısız sızısız 🥰🥰1 haftada görünür hale geliyor mu 🫠🫠

Çok geçmiş olsun canım ya bizi görümcem çok korkutuyordu yüksek ateş ishal huzursuzluk ama hiçbir şey olmadı şükürler olsun ben kızıma suyunu kahve yanı bardağıyla veriyorum minik ve kalın camlı miniğim de damaklarını kaşıyordu kendi bırakana kadar almıyordum elinden sen de yap da patlasın inşaAllah babaannem bize yapardı
Çok sağol canım Allah razı olsun bende bi deniyim inşallah geçer en kısa zamanda her çocuk bir olmuyor benim oğlumda ateş filan hiç bir şey olmadı ama bu 2 kızımda perişan olduk

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
6 aylık bitanem 4 aylıkken belirti veriyordu görümceme söyledi eşim ya bi git 4 aylık bebekte diş ne gezer diyordu 😃😃 inşaAllah sizinki de ağrı sızı olmadan çıkar gerçekten çok rahattı ya şok oldum açıkçası
Ya masallahh ne güzel canım benimki de dün 4 aylık oldu ne güzel maşallah sevindim yaa 😍 şimdi yani 4 de mi 6 da mı çıkarttı

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Çok az görünüyor canim

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol canım Allah razı olsun bende bi deniyim inşallah geçer en kısa zamanda her çocuk bir olmuyor benim oğlumda ateş filan hiç bir şey olmadı ama bu 2 kızımda perişan olduk
Oyy yazık yavrulara ne sıkıntılıdır biz bile dayanamıyorken 😔 ben görümceme söyleyince inanmıyordu sus olur mu öyle şey demişti insanın hevesini sevincini kursağına diziyorlar diş olsaydı şu olurdu bu olurdu anlattı da anlattı eşim her çocuk bir mi dedi bir değil de illa ağrılı işlerde aynı oluyorlar demişti baağyan 🤦‍♀️

Ya masallahh ne güzel canım benimki de dün 4 aylık oldu ne güzel maşallah sevindim yaa 😍 şimdi yani 4 de mi 6 da mı çıkarttı
Maşallah güzelliğe 🥰🥰 4 aylıkken salyada artış kulaklarının arkasını kaşıma elini sürekli ağzına götürme vardı ara ara nedensizce ishal olur hemen düzelirdi bir de dışardan bakınca alt damak beyazdı kızım ayın 12sinde 6 aylık oldu dün çıktı dişi. Ben bu işin sıkıntısız olmasını sarımsak yememe bağlıyorum hamileyken dişim fena çürümüş apse yapmıştı annem de bana ilaç verilmediği için sarımsak yutmamı söylemişti apse inmedi ara ara şişiyor o inene kadar her gün 1 diş sarımsak yutuyorum geçen instagramda bir sayfa vardı hastalanmayan çocuk diye orda da gördüm cidden faydası varmış

Çok az görünüyor canim
Ayy maşallah ya ne şirin görünüyordur gülünce 🥰🥰🥰🥰

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar