Dogrumudur acaba?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Dogrumudur acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,462 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogrumudur acaba?
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Penye emzirme sütyeni kullandım ilk gebeligimde şimdide ondan aldım o kadar rahat ve kullanışlı ki tavsiye ederim ebebekten aldim uygun bide
Tewekur ederim canim bende oyle ozel sutyenler aldim ilk 40 miz cikana kadar hic takmadim wimdi takiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmedim ki canim bende ondan sordum

Emzirme sütyenini hemen kullanmaya başlamıştım aşırı rahat hiçbir sorun yaşamadım tavsiye ederim
Iyi yapmiwsin canim bende kulanmaya bawladim

Emzirme sütyenini hemen kullanmaya başlamıştım aşırı rahat hiçbir sorun yaşamadım tavsiye ederim
Iyi yapmiwsin canim bende kulanmaya bawladim
Hiçbirsey olmaz sen millete bakma tak tabiki
Tamam canim😊😘

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebek dogdugundan 40 miz cikana kadar sutyen takmadim sikar sutun gelmez dediĺer 2.3 gundur kulanmaya bawladim sizce oyle bi wey ola bilirmi? Siz dogumdan kac zaman sonra takdiniz?
20 ay emzirdim o süre zarfında emzirme sütyeni veya atleti kullandım.misafirliğe gideceğim zmn sütyen kullandım hiçte dediğin gibi bişey olmadı cnm.

Tuğba06

Kayıtlı Üye
rank
Ondan takiyorum canim yani 46 gunluyuz taksam bi wey olmaz inwallah dimi

Emizirmek icin ozel sutyenler almiwam canim sadece onlari taksam bi wey olurmu deye merakdaydim
Emzirme sütyenini ilk gebğeliğimde aldım sevmedim. Normal kullandigim silikonlu sütyenle emzirmek de zor oldu. O yüzden ben çareyi bunda buldum. Bu 3.gebeliğim emzirme sütyeni almadım almayacağım. Bahsettiğim çamaşır işimi görüyor.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebek dogdugundan 40 miz cikana kadar sutyen takmadim sikar sutun gelmez dediĺer 2.3 gundur kulanmaya bawladim sizce oyle bi wey ola bilirmi? Siz dogumdan kac zaman sonra takdiniz?
Ben hastanedeyken takmaya başladım, hiç de birşey olmadı, göğüsüm yara oldu diye çıkarıyım dedim bi gece südyensiz yattım sabah kalktım üstüm sırıl sıklam olmuş sütten, bidaha hiç çıkarmadım maşallah süt sıkıntım hiç olmadı

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Penye emzirme sütyeni kullandım ilk gebeligimde şimdide ondan aldım o kadar rahat ve kullanışlı ki tavsiye ederim ebebekten aldim uygun bide
Yaa bende alayım dedim fiyatı da iyi ama ucunu çok belli eder süngersiz diye almadım benim ince sünger olsa bile ucu çok belli oluyor gögüslerimin

Valla gögüs ucu yaran yok ise sütyen kullan bence sütyen takınca daha çok süt oluyor bence benim öyleydi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar