Dogrumudur acaba?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Dogrumudur acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,453 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogrumudur acaba?
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebek dogdugundan 40 miz cikana kadar sutyen takmadim sikar sutun gelmez dediĺer 2.3 gundur kulanmaya bawladim sizce oyle bi wey ola bilirmi? Siz dogumdan kac zaman sonra takdiniz?
Ben hamileyken de sonrada kullandım biraz büyük beden al zaten sonrada eski küçük bedeni kullanamıyosun canım 75 alıyordum artık emzirirken ve sonrasında 80 85 aldım hala kullanıyorum

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Ben hastanedeyken takmaya başladım, hiç de birşey olmadı, göğüsüm yara oldu diye çıkarıyım dedim bi gece südyensiz yattım sabah kalktım üstüm sırıl sıklam olmuş sütten, bidaha hiç çıkarmadım maşallah süt sıkıntım hiç olmadı
Mawallah o zaman takiyim rahatlikla tewekur ederim
Yaa bende alayım dedim fiyatı da iyi ama ucunu çok belli eder süngersiz diye almadım benim ince sünger olsa bile ucu çok belli oluyor gögüslerimin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla gögüs ucu yaran yok ise sütyen kullan bence sütyen takınca daha çok süt oluyor bence benim öyleydi
2 aydir gogusumun ucu yara sagalmiyor bile😣😣her emdikce kaniyor
Ben 2 ay sonra taktım oda emzire sütyeni varya onlardan geceleri acıyorum sabahları devam 😂
Bende onlardan aldim canin cok iyi
evet canım doğru bende 28 günlük doğum yaptım atlet takıyorum bir tek bide pijama üstüne bol kıyafetler giyiyorum
Bende 40 cikana kadar hic takmadim 2.3 gundu kulanmaya bawladim
Alakası yok bende kız doğum yaptım hemen sütyen taktım gelen sütü yenemedim bile
Mawallah iyi yapdin
Ben hamileyken de sonrada kullandım biraz büyük beden al zaten sonrada eski küçük bedeni kullanamıyosun canım 75 alıyordum artık emzirirken ve sonrasında 80 85 aldım hala kullanıyorum
Buyuk beden almiwim canim bende takmakda biraz korkdum ondan sordum amma sizlerde hix bi wey olmaz tak dediniz tewekur ederim hepnize🌹♥️

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Mawallah o zaman takiyim rahatlikla tewekur ederim

2 aydir gogusumun ucu yara sagalmiyor bile😣😣her emdikce kaniyor

Bende onlardan aldim canin cok iyi

Bende 40 cikana kadar hic takmadim 2.3 gundu kulanmaya bawladim

Mawallah iyi yapdin

Buyuk beden almiwim canim bende takmakda biraz korkdum ondan sordum amma sizlerde hix bi wey olmaz tak dediniz tewekur ederim hepnize🌹♥️
bende emzirme sütyeni aldim trendyolda pentiden siyah çok güzel kaliteli ama baya büyük geldi o yüzden takmadim ve zaten kalındı ev içi takmaya kalin biraz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şahsen penye yarım atlet gibi olan sütyenlerden kullanacağım çevremdekiler çok rahat olduğunu söylüyorlar sanada tavsiye ederim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Yaa bende alayım dedim fiyatı da iyi ama ucunu çok belli eder süngersiz diye almadım benim ince sünger olsa bile ucu çok belli oluyor gögüslerimin

Valla gögüs ucu yaran yok ise sütyen kullan bence sütyen takınca daha çok süt oluyor bence benim öyleydi
Göğüs pedi kullandum süt akmasin diye o belli etmiyordu hic

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebek dogdugundan 40 miz cikana kadar sutyen takmadim sikar sutun gelmez dediĺer 2.3 gundur kulanmaya bawladim sizce oyle bi wey ola bilirmi? Siz dogumdan kac zaman sonra takdiniz?
Ben ev dışında kullandım sadece canım ama rahatlık açısından alakasını blmiyorm ama doğumdn sonra sıkı giynmek mastit yapıyor

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen penye yarım atlet gibi olan sütyenlerden kullanacağım çevremdekiler çok rahat olduğunu söylüyorlar sanada tavsiye ederim
Tewekurler canim alirim ondanda

Ben ev dışında kullandım sadece canım ama rahatlık açısından alakasını blmiyorm ama doğumdn sonra sıkı giynmek mastit yapıyor
Evet banada oyle dediler sik giyime sutun qayidar falan ondan giyimiyordum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar