Doğum belirtileri nelerdir 🤔 ve önceden hiss edilir mi 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anhar tarafından oluşturulan Doğum belirtileri nelerdir 🤔 ve önceden hiss edilir mi 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,093 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum belirtileri nelerdir 🤔 ve önceden hiss edilir mi 🤔
Konbuyu başlatan Anhar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anhar

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Çıkarmayacağım içimde tutacağım size ne de 😂 takma kafana hiç milleti canım ya boşver onların demesine göre mi gelecek bebek
Evet valla çok haklısın 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kasılmalar, sancılar, nişan gelmesi, enerjik ya da aşırı yorgun hissetme, karnın aşağı inmesi, perine bölgesinde baskı, ishal olma en belirgin olanları
Teşekkür ederim 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kasılmalar, sancılar, nişan gelmesi, enerjik ya da aşırı yorgun hissetme, karnın aşağı inmesi, perine bölgesinde baskı, ishal olma en belirgin olanları
Teşekkür ederim 🙏
Benim ilk hamileliğimde önce nişanım geldi ve ardından hemen suyum geldi sonra sırtımdan ağrı girdi bide kasığımda çok kötü sancım vardı yürüyemiyordum ben sancıdan gece 3 te başladı sancım sabah 10 gibi doğuma alındım ama normal doğum olmadı sezeryan oldum ikinci hamileliğimde de doğumun gününü aldım tam 2 gün kalmıştı bayramın ikinci günü sabah lavaboya gitmek için kalktım direk suyum geldi çok hafif kasığımda adet sancısı gibi sancı vardı sabah 7 gibi suyum geldi hastaneye gittim ebe kontrol etti açılmam da çok vardı ama sezeryan oldum canım sabah saat 9 buçuk gibi alındım doğuma benimki böyleydi
Doğru diyorsun
Benim ilk hamileliğimde önce nişanım geldi ve ardından hemen suyum geldi sonra sırtımdan ağrı girdi bide kasığımda çok kötü sancım vardı yürüyemiyordum ben sancıdan gece 3 te başladı sancım sabah 10 gibi doğuma alındım ama normal doğum olmadı sezeryan oldum ikinci hamileliğimde de doğumun gününü aldım tam 2 gün kalmıştı bayramın ikinci günü sabah lavaboya gitmek için kalktım direk suyum geldi çok hafif kasığımda adet sancısı gibi sancı vardı sabah 7 gibi suyum geldi hastaneye gittim ebe kontrol etti açılmam da çok vardı ama sezeryan oldum canım sabah saat 9 buçuk gibi alındım doğuma benimki böyleydi
Doğru diyorsun 👍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar