Dogum belirtisi yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serap tarafından oluşturulan Dogum belirtisi yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,009 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum belirtisi yok
Konbuyu başlatan Serap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yağızın annesi

Yağızın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rahat rahat ev isi yapmakmi 😁😁inanki o doğduktan sonra banyo yaptığına bile sevineceksin 😂😂
3. Çocuğum olacak inşallah biliyorum da özgür hareket edicem en azından bunda çok sıkıntılı oldu hareket pek ettirmiyo yürüyüş falan sıkıntın oldu hep bacaklarım magnezyum eksikliğinden dolayı kasma yaptı çocuklarımın isteklerini yerine getirmede bile sıkıntı yaşadım ama inşallah doğumdan sonra rahatlıycam gibi geliyo

Serap

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum demi
Evet Normal
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm bazı gebelikler 42 hafta sürebiliyo
42 hafta gebelikte riskli değil mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm bazı gebelikler 42 hafta sürebiliyo
42 hafta gebelikte riskli değil mi

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar 39 haftaya girdim ama hiçbir dogum belirtisi yok. Ne bileyim bir bel agrisi sanci yada nisan gelmesi fln olmadi henüz benim gibi dogum.belirtisi bekleyip gelmeyen var mi
35 haftalığım oğlum kanalda doğru ilerliyormuş.doktor hazırlıklı ol ne zaman geleceği Bello olmaz dedi.3. Doğumum olucak

Zelal erva

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar 39 haftaya girdim ama hiçbir dogum belirtisi yok. Ne bileyim bir bel agrisi sanci yada nisan gelmesi fln olmadi henüz benim gibi dogum.belirtisi bekleyip gelmeyen var mi
Ben 40+4 oldum hala belirti yok dogumdan korkuyordum şimdi korku yerini nezaman doguracam sorusuna döndü Allah yardım etsin bir kasılmada doguralım iyişallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar